Προς το περιεχόμενο

Ανταπτορας αυτοκινητου για ραδιοφωνο


Andy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελει ενας φιλος μ εναν αναπτορα π συνδεεται με τν αναπτηρα τ αυτοκινητου για να εχει ρευμα και απο εκει χωνεις το usb στν αναπτορα και συνδεεται ασυρματα με το ραδιο του αυτοκινητου κ ακους μουσικη!!κανενα λινκ για κατι φθηνο υπαρχει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ!!να ρωτησω,εχει κανεις καποιο απο αυτα?και αν ναι ειναι ευχαριστημενος απο τν ποιοτητα του ηχου??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτεινα να παει να βαλει μια σιντιερα με usb θυρα.. φιλος μου που ειχε δοκιμασει στο αμαξι του δεν εμεινε ευχαριστημενος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πας προς ebay μερια..μακρυα απο αυτο http://www.ebay.com/itm/Wireless-Car-Bluetooth-Audio-Modulator-MP3-Player-FM-Radio-Transmitter-SD-Remote-/230855761064?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item35c0135ca8 εγω το ειχα παρει καπου 8-9€ και δεν κανει και τιποτα εντος πολης και το ανοιξα να το χειρουργησω για καλυτερη εκπομπη αλλα χωρις ιδιαιτερα αποτελεσματα... μετα το βαρεθηκα και το παρατησα... Επαρχεια εκτος πολεων ειναι μια χαρα που οι σταθμοι ειναι ελαχιστοι,,,  cd και παλι cd ακομα και ας μην παιζει mp3 η πηγη μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν αρκετό καιρό είχα ένα της belkin και μετά απο ώρες ψάξιμο κατάφερα και βρήκα την μοναδική «καθαρή» συχνότητα εδω στα νότια. Δεν κράτησε πολύ δυστυχώς. Κάτι παρόμοιο αλλά αρκετά ισχυρό ώστε να παρακάμπτει τις παρεμβολές δεν παίζει να υπάρχει ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...