Προς το περιεχόμενο

I phone 5


D13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Έχω πρόβλημα με το I phone 5 (αγορασμενο απο Γερμανία) ενώ λειτουργούσε κανονικά, πριν απο δυο μέρες χωρια να εχει γινει κατι δεν έχω πρόσβαση στο App Store, δεν λειτουργεί το app weather, στο Ιντερνετ συνδεομαι κανονικα και το safari λειτουργεί κανονικα καθώς και όλες οι υπόλοιπες λειτουργίες. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχω πρόβλημα με το I phone 5 (αγορασμενο απο Γερμανία) ενώ λειτουργούσε κανονικά, πριν απο δυο μέρες χωρια να εχει γινει κατι δεν έχω πρόσβαση στο App Store, δεν λειτουργεί το app weather, στο Ιντερνετ συνδεομαι κανονικα και το safari λειτουργεί κανονικα καθώς και όλες οι υπόλοιπες λειτουργίες. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

ένοχλησε έναν Mod να στο μεταφέρει στην κατάλληλη ενότητα..

 

δέν ξέρω αμα το είδες που το άνοιξες το θέμα σου;; τι δουλειά έχει το iphone 5 με τα λειτουργικά συστήματα windows :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχω πρόβλημα με το I phone 5 (αγορασμενο απο Γερμανία) ενώ λειτουργούσε κανονικά, πριν απο δυο μέρες χωρια να εχει γινει κατι δεν έχω πρόσβαση στο App Store, δεν λειτουργεί το app weather, στο Ιντερνετ συνδεομαι κανονικα και το safari λειτουργεί κανονικα καθώς και όλες οι υπόλοιπες λειτουργίες. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να φταίει; Ευχαριστώ!<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Ειναι jailbroken? αν οχι καντο ενα ρηστορ/setup as new.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως έχω ακόμα την απορία γιατί κάνετε jb..

Με 10-15 ευρώ αγοράζεις ένα κάρο εφαρμογές απο το itunes, εκτός απο αλλες τόσες που είναι δωρεάν και αξιζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως έχω ακόμα την απορία γιατί κάνετε jb..

Με 10-15 ευρώ αγοράζεις ένα κάρο εφαρμογές απο το itunes, εκτός απο αλλες τόσες που είναι δωρεάν και αξιζουν.

Το λενε cydia και ειναι καλα,εφαρμογες --tweaks-που δεν μπορεις να τα παρεις απο το appstore.Επισης καποιες εφαργμογες ειναι πολυ ακρβιες[gps 50 ευρω]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>εγώ πάντως έχω ακόμα την απορία γιατί κάνετε jb..</p>

<p>Με 10-15 ευρώ αγοράζεις ένα κάρο εφαρμογές απο το itunes, εκτός απο αλλες τόσες που είναι δωρεάν και αξιζουν.</p>

 

Προφανώς το λές γιατί η μόνη γνώση jailbreak που έχεις είναι ότι με το jailbreak το κάνουμε για να κατεβάζουμε σπασμένες εφαρμογές, οπως και οι περισσότεροι άψαχτοι (και δεν στο λέω για να σε προσβάλλω, το λέω απλά γιατί αυτή τη λάθος ιδέα εχουν οι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα restore και setup as new όλα λειτουργούν μια χαρά πλέον αλλα τωρα δεν δείχνει καθόλου τις κλήσεις (ουτε αναπάντητες, ουτε εισερχομενες ουτε εξερχομενες) απο εκείνη την ημέρα. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα restore και setup as new όλα λειτουργούν μια χαρά πλέον αλλα τωρα δεν δείχνει καθόλου τις κλήσεις (ουτε αναπάντητες, ουτε εισερχομενες ουτε εξερχομενες) απο εκείνη την ημέρα. Υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω;;<br><br>

Sent from my iPhone using Insomnia

Τι εννοείς δε δειχνει τις κλησεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως το τελευταιο backup που ειχες κανει ηταν τοτε. οτιδηποτε συνεβει στο τηλ σου απο την ημερα εκεινη και μεχρι το restore δεν σωθηκαν σε καποιο αρχειο back up.

ενεργοποιησε το icloud back up ετσι ωστε καθε μερα να κανει μονο του αυτοματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς δε δειχνει τις κλησεις;

Αναπάντητες,εξερχομενες και εισερχομενες κλήσεις δεν αναγράφονται στις κλήσεις μου απο την ημέρα που έκανα restore Kai setup as new

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...