Προς το περιεχόμενο

ασυρματο gaming mouse με 20 ευρω


AlphaAlpha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lol φυσικά είναι πολύ καλύτερο,εκτός αν έχει αρκετά μικρό χέρι και βολευτεί με το g300....

Σε τι είναι καλύτερο, αφήνοντας το μέγεθος στην άκρη που έχει να κάνει με το χέρι του καθενός?

Έχω χρησιμοποιήσει άπειρες φορές g400 και πριν ένα μήνα πήρα το g300

Έχει 4 κουμπιά πάνω ενώ το g400 έχει μόνο τα 2 στο πλάι, 3 προφίλ με αντίστοιχο φωτισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενσυρματο εχω

η λεξη gaming ειναι υποκειμενικη

εγω ρωτησα ποιο ειναι το καλυτερο ασυρματο mouse για παιχνιδια με 20 ευρω

ανακεφαλαιονοντας

 

ποιο ειναι το καλυτερο ασυρματο mouse της αγορας για παιχνιδια με

1) 20

2) 30 ευρω

3) 40

Δεν είναι υποκειμενική φίλε μου είναι ένας αντικειμενικός χαρακτηρισμός που δίνουν και οι ίδιοι οι κατασκευαστές σε ποντίκια που έχουν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά

 

Gaming ποντίκι ασύρματο σημαίνει τουλάχιστον 80 ευρώ, σε πιο λίγα λεφτά κοιτάς είτε ενσύρματο, είτε ασύρματο που δεν είναι gaming (άσχετα αν μπορείς να παίξεις παιχνίδια με οποιοδήποτε ποντίκι στη πράξη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gaming mouse-ασυρματο-20ευρω δεν χωρανε σε μια προταση.

Εαν τα παιχνιδια ειναι τυπου: flash games και κανενα μικρο game τοτε δεν χρειαζεσαι mouse με πολλα dpi.

Εαν θελεις να παιξεις fps, mmo, moba games και θελεις ακριβεια στις κινησεις σου, τοτε παλι λαθος ψαχνεσαι.

Σχεδον ολα τα mouse που ποσταρες ειναι τα λιγο μικροτερα σε μεγεθος, που προοριζονται για laptop/netbook,
αρα δεν ειναι gaming γιατι δεν στοχευουν στα dpi αλλα στην ευκολια χρησης/μετακινησης.

Βρες ενα mouse στα λεφτα που θελεις και απλα κοιτα ποιο εχει περισσοτερα dpi, ουτε gaming ταμπελες ουτε τιποτα.

Αν θελεις gaming ασυρματο τοτε κοιτας για το logitech g700 και καποια απο την Razer,
αλλα να ξερεις δεν θα βρεις κατω απο 70-80e σοβαρο ασυρματο gaming mouse.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...