Προς το περιεχόμενο

Wolfenstein: The New Order


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τερμάτισα χθες. Πραγματικά είναι παιχνιδάρα. Καμία σχέση με τα on-rail shooters στυλ CoD των τελευταίων ετών. Πολύ καλό σενάριο, εξαιρετικό soundtrack, ποικιλία στον σχεδιασμό των πιστών και πλούσιο gameplay. Είναι ένα γύρισμα στους μηχανισμούς των FPS του παρελθόντως, στην εποχή πριν κατακλυστούμε με κλώνους των CoD και Battlefield. Ένα από τα λίγα FPS των τελευταίων ετών που δίνουν πρωταρχική σημασία στο single player κομμάτι και δεν το αντιμετωπίζουν ως συμπλήρωμα του multiplayer.

Επίσης, μου είχε λήψει η εξόντωση ναζί με κάθε πιθανό τρόπο :-D .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 506
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελειωσε εχθες το παιχνιδακι...πολυ καλο...σεναριο ομορφο,αρκετη δραση ,απλο πιστολιδι να γουσταρεις κλπ κλπ. Ενα 8/10 απο μενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΗ παιχνιδάρα θες να πεις!! Το απόλαυσα πραγματικά. Από τα καλύτερα FPS που έχω παίξει εδώ και καιρό. Να το δοκιμάσετε όλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΗ παιχνιδάρα θες να πεις!! Το απόλαυσα πραγματικά. Από τα καλύτερα FPS που έχω παίξει εδώ και καιρό. Να το δοκιμάσετε  αγοράσετε όλοι.

 

Μιά μικρή διόρθωση.

 

Αν θέλουμε να βλέπουμε καλά παιχνίδια στα PC μας, πρέπει να τα στηρίζουμε.

 

Εγώ περίμενα να πέσει η τιμή του, αλλά μετά από τόσα πολλά καλά σχόλια από όλους σας, το παρήγγειλα από amazon.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από όλα αυτά τα σχόλια ψήθηκα άγρια. Το. Ερώτημα είναι να το πάρω από steam η σε ps4? Από ότι βλέπω η τιμή του είναι περίπου η ίδια.

Επειδή διάβασα για μικροθεματάκια που έχουν οι εκδόσεις για pc καλύτερα ps4(αυτή έχω και την απόλαυσα).Από την άλλη πολύ φθηνότερο στο pc για ένα παιχνίδι με μικρό replayability. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από όλα αυτά τα σχόλια ψήθηκα άγρια. Το. Ερώτημα είναι να το πάρω από steam η σε ps4? Από ότι βλέπω η τιμή του είναι περίπου η ίδια.

 

Μικρά τα θέματα στην PC version, εάν έχεις καλό μηχανηματάκι πάρε το για PC μιας και ελάχιστα μεν, θα έχεις καλύτερο οπτικό αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά μικρή διόρθωση.

 

Αν θέλουμε να βλέπουμε καλά παιχνίδια στα PC μας, πρέπει να τα στηρίζουμε.

 

Εγώ περίμενα να πέσει η τιμή του, αλλά μετά από τόσα πολλά καλά σχόλια από όλους σας, το παρήγγειλα από amazon.

 

Με το που κυκλοφορήσει σε μια λογική τιμή σίγουρα θα το στηρίξω και θα το προσθέσω στην συλλογή μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος απο τους developers έχει αδυναμία στον κόσμο του  Myst

 

attachicon.gifWolfNewOrder_x64 2014-06-17 15-39-06-29.jpgattachicon.gifWolfNewOrder_x64 2014-06-17 15-39-23-09.jpg

 

Wolfenstein:the sequel to Myst :P

attachicon.gif1117_7.jpg

 

Το τελειωσα αλλα η τελευταια εικονα με το μωβ ουρανο δεν μου θυμιζει τιποτα. Σε ποιο σημειο του παιχνιδιου ειναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις ήρθε από το amazon!

 

Τώρα να αφήσω το Etrian Odyssey, που έχει καμιά 70-αριά ώρες ακόμα για να το τερματίσω ή όχι?

 

Διλήμματα, διλήμματα......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος και εγω, παιχνιδάρα με κράτησε με πολυ ενδιαφερον οσο επαιζα και καταχαρηκα τα οπλα! Τωρα που το εβγαλα ειχα γλυκοπικρη γευση.. μιά που τέλειωσε, μια που εκανα χωρο στο σκληρο (40+ γιγα επιανε)!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...