Προς το περιεχόμενο

Αδιάβροχο mp3 player


tidus666

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να μου προτείνετε ιδέες αν ξέρετε για αδιάβροχο mp3 player, λόγω κολύμβησης σε πισίνα/θάλασσα.

Κάτι απλό γενικά, ούτε να ψήνει καφέ θέλω, ούτε να κρατάει 50 ώρες η μπαταρία, ούτε apple να είναι.

Να φορτώνω τραγούδια απ' το πισί, να πατάω πλέι και να βουτάω.

Αλλά να μην μου χαλάσει και στο μήνα πάνω.

 

Αν ξέρετε κάτι καλό προτείνετε.

Ευχαριστώ.  :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει βγάλει η Link.png Site: http://store.speedo.com/c/accessories/underwater-electronics">speedo τετοια που θέλεις αλλα το κακο ειναι οτι λιγο τι ακριβά :( , τωρα για αλλες μάρκες δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν αδιάβροχα τσαντάκιά πολύ φθηνά...αν έχεις ήδη δηλαδή MP3 νομίζω δεν χρειάζεται...το βάζεις στην θήκη μετά στην τσέπη κ είσαι έτοιμος...

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχουν αδιάβροχα τσαντάκιά πολύ φθηνά...αν έχεις ήδη δηλαδή MP3 νομίζω δεν χρειάζεται...το βάζεις στην θήκη μετά στην τσέπη κ είσαι έτοιμος...

 

Αποστολή από το WT19i με τη χρήση Insomnia App

θελει αδιαβροχα ακουστικα μετα.θελει να βουταει στην πισινα μαζι με το mp3 και τα ακουστικα.

 

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να μου προτείνετε ιδέες αν ξέρετε για αδιάβροχο mp3 player, λόγω κολύμβησης σε πισίνα/θάλασσα.

Κάτι απλό γενικά, ούτε να ψήνει καφέ θέλω, ούτε να κρατάει 50 ώρες η μπαταρία, ούτε apple να είναι.

Να φορτώνω τραγούδια απ' το πισί, να πατάω πλέι και να βουτάω.

Αλλά να μην μου χαλάσει και στο μήνα πάνω.

 

Αν ξέρετε κάτι καλό προτείνετε.

Ευχαριστώ.  :-)

να σου απαντησω σε αυτο δεν ξερω απλα οταν παρεις κατι μην ξεχνας παντα μετα την πισινα αλλα και το βασικο μετα την θαλασα να το αφηνεις για μερικα λεπτα μεσα σε νερο της βρυσης αν θες να σου αντεξει.λογικα θα στο γραφει και στις οδηγιες χρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_c_0_7?url=search-alias%3Delectronics&field-keywords=waterfi&sprefix=waterfi%2Caps%2C330

 

Αυτά εδώ έχω πολύ καλά αλλα λίγο ακριβά και έρχονται από Αμερική οπότε δεν ξέρω τι θα πληρώσεις για τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_c_0_7?url=search-alias%3Delectronics&field-keywords=waterfi&sprefix=waterfi%2Caps%2C330

 

Αυτά εδώ έχω πολύ καλά αλλα λίγο ακριβά και έρχονται από Αμερική οπότε δεν ξέρω τι θα πληρώσεις για τελωνείο

 

Απο το αγγλικό amazon ειναι απο οτι βλέπω οποτε δεν παίζει τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αδιάβροχα ακουστικά δεν έχουν προβλήματα;

με ποια εννοια να εχουν προβληματα?απλα πρεπει να τα ξεπλενεις γενικοτερα ολα τα πραγματα που ερχονται σε επαφη με αλατι.ειτε Housing για φωτογραφικες ειτε δεν ξερω τι.δεν εχω ακουσει ποτε κατω απο το νερο αλλα γενικα ο ηχος μεταδιδεται καλυτερα κατω απο το νερο.ας μας πει καποιος που εχει ακουσει κατω απο το νερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το αγγλικό amazon ειναι απο οτι βλέπω οποτε δεν παίζει τελωνείο

Μία χαρά τότε, γιατί εμένα μου στα στείλανε Σουηδία και δεν ήξερα αν ισχύει κάτι διαφοερέτικο για Ελλάδα. Πάντως είναι πολύ καλά για όποιον έχει την οικονομική άνεση να τα πάρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά τότε, γιατί εμένα μου στα στείλανε Σουηδία και δεν ήξερα αν ισχύει κάτι διαφοερέτικο για Ελλάδα. Πάντως είναι πολύ καλά για όποιον έχει την οικονομική άνεση να τα πάρει 

εφοσον ειναι απο το amazon uk Και οχι απο το .com τοτε ειναι οκ.απο ευρωπη θα ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...