Προς το περιεχόμενο

Γνωμες:Καλυτερο mid-range smartphone (200 € )


kostaks3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο ειναι κατα τη γνωμη σας το καλυτερο mid-range smartphone στα 200 ευρω αυτον τον καιρο;

Απο θεμα ισχυως,ραμ,οθονη,εκδοση android κλπ κλπ.

 

Εχω ακουσει πολλους στο φορουμ να λενε το samsung galaxy s advance

Αλλοι ενα huawei

 

Εσεις τι λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο ακουω για value for money αλλα κατι λενε οτι η καμερα δεν κανει ζουμ και οτι η samsung δεν δινει στην Ελλαδα αναβαθμιση στο JB.

Εσενα πως σου φανηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο ακουω για value for money αλλα κατι λενε οτι η καμερα δεν κανει ζουμ και οτι η samsung δεν δινει στην Ελλαδα αναβαθμιση στο JB.

Εσενα πως σου φανηκε;

Η κάμερα κάνει zoom με το Jelly Bean...επίσης η Samsung δίνει στη Ελλάδα JB... και αν δεν δώσει το βάζεις εσύ!

Το κινητό είναι υπέροχο... και άντε πες πως δεν θα κάνεις update..κατέβασε εφαρμογή για zoom... δεν θα πάρεις κινητό επειδή δεν κάνει zoom η κάμερα; (η κάμερα ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΖΟΟΜ μετά το update)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο για το zoom το εχω ακουσει οτι θα διορθωθει με jb.Εσυ εκανες αναβαθμιση μεσω kies για να βαλεις jb?

Τελος,δεν θελω να καταφυγω (και παλι) σε μια custom rom!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο για το zoom το εχω ακουσει οτι θα διορθωθει με jb.Εσυ εκανες αναβαθμιση μεσω kies για να βαλεις jb?

Τελος,δεν θελω να καταφυγω (και παλι) σε μια custom rom!

http://www.insomnia.gr/_/articles/hardware/samsung/%CF%84%CE%BF-galaxy-s-advance-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%BD%CE%AC%CE%B5%CE%B9-%CF%83%CF%84%CE%B7-jelly-bean-%CE%B5%CF%80%CE%BF%CF%87%CE%AE-r4790?st=25#commentsStart

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...