Προς το περιεχόμενο

license antivirus


gyiama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα στην παρεα. εχω ενα antivirus περασμενο σε 3 υπολογιστες (3 αδειες ειχε ) αλλα θελω να κανω format στον εναν. μετα θα μπορω να κανω επανεγκατασταση το antivirus η θα μου λεει οτι δεν υπαρχει ενεργη αδεια?γνωριζει καποιος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μας έλεγες για ποιο ακριβώς antivirus μιλάς θα ήταν πιο σίγουρη η λύση, αν και με τα περισσότερα λογικά θα γίνεται αυτόματα μόνο του. Με το kaspersky και το norton πχ σίγουρα γίνεται αν κρατήσεις τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση αλλα λογο δουλειας.........

 

λοιπον εχω το norton internet security εχω τους κωδικους κρατημενους οποτε μαλλον δεν θα εχω προβλημα με το format εεε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τίποτα. Αν έχεις κάποιο πρόβλημα και τον δει σαν νέο υπολογιστή, μπορείς να μπεις στο manage.norton.com, να κάνεις login με το account σου (αν δεν έφτιαξες κατα την εγκατάσταση μπορείς να το κάνεις τώρα μέσα απο το πρόγραμμα), να μπεις στο MyDevices, και απο εκεί να σβήσεις τον υπολογιστή που είναι κατοχυρωμένη η άδεια σου. Το πιο πιθανό όμως είναι να το κάνει μόνο του κατα την αν εσύ πρώτα το κάνεις απεγκατάσταση και μετά format το οποίο προτείνω.

 

Γενικά δεν χάνεται 100% το έχω κάνει άπειρες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...