Προς το περιεχόμενο

PANDOO - Το web στα πόδια σας, μόνο για εσάς όποτε και όπου το ζητήσετε!


gdelaportas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pandoo.png

 

 

P   A   N   D   O   O

...is  all  about  you.

 

 

 

Το PANDOO είναι μια μεγάλη πρόκληση μιας ομάδας οραματιστών να κατασκευάσουν την υπερπλαφόρμα που θα ικανοποιεί όλες τις ανάγκες των χρηστών του Internet συλλογικά ανά το κόσμο αλλά προσωπικά!

 

Με λίγα λόγια το PANDOO, που είναι ήδη σε στάδιο ανάπτυξης, θα είναι ένας χώρος και τόπος στο web όπου οι διαφορετικές ανάγκες των χρηστών του θα ικανοποιούνται προσωπικά λες και όλες οι υπηρεσίες και το ίδιο το Internet φτιάχτηκαν μόνο για τον κάθε ένα ξεχωριστά. Για παράδειγμα τί ωραία που θα ήταν εάν η μηχανή αναζήτησης επέστρεφε μόλις αυτά για τα οποία ενδιαφέρεστε και όχι εκατομμύρια αποτελέσματα για την εύρεση του αγαπημένου σας τραγουδιστή...

 

Το PANDOO θα παρέχει όλες εκείνες τις εφαρμογές, παιχνίδια, υπηρεσίες, ευκολίες, τα κοινωνικά δίκτυα, τα αρχεία σας κτλ. που θέλετε να έχετε ή ήδη κάνετε χρήση. Θα έχετε αυτό που ζητάτε όταν και όπως το θέλετε και θα το οργανώνετε εσείς όπως σας αρέσει. Το desktop σας επιπλέον μπαίνει σε μια άλλη διάσταση μιας και κάθε ένας έχει το δικό του προσωπικό χώρο και ικανοποιεί τις δικές του προσωπικές ανάγκες. Δική σας διάταξη, δικά σας χρώματα, δικές σας ταμπέλες, δικό σας style...

 

Πραγματικά, Δ Ι Κ Ο  Σ Α Σ. Όλα σε ένα μέρος μαζεμένα αλλά με τη δική σας "υπογραφή"!

 

 

Οσο για την ασφάλεια... Η ασφάλεια στο PANDOO είναι επίσης το Νο 1. Τα προσωπικά σας δεδομένα καθώς και οποιοδήποτε στοιχείο δε σας ζητείτε εάν εσείς δε θελήσετε να το κάνετε χρήση κάπου για δικού σας λόγους...

 

Το καλύτερο δε, σας το αφήσαμε για το τέλος. Το PANDOO λειτουργεί πέρα από κάθε συσκευή και δεν έχει απαιτήσεις σε επιδόσεις και ακριβά hardware. Απλά συνδέεστε και έχετε το θαυμαστό κόσμο του Internet οργανωμένο όπως εσείς το ζητήσετε σε οποιαδήποτε συσκευή με τη χρήση ενός κωδικού.

 

Πόσο απλή γίνεται η ζωή με το PANDOO...

 

Για πιο πολλές πληροφορίες επισκεφθείτε τη σελίδα: http://pandoo.cc/ και εγγραφείτε για να ενημερώνεστε για την εξέλιξη της πλατφόρμας που θα φέρει την επανάσταση στο web.

 

 

PANDOO -  http://pandoo.cc/

...γιατί είστε όλοι ξεχωριστοί και το ξέρουμε!

post-252915-0-48878100-1368036711_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γίνεται μέλη, εγγραφείτε και ενημερωθείτε για ότι νέο συμβαίνει στην πλατφόρμα που θα αλλάξει τον κόσμο στο Internet.

 

Be PANDOOED!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.fakemailgenerator.com

 

:devil:

 

 

 


Τι ειναι αυτο ρε παιδια δεν εχω καταλαβει? Εβαλα email. Δεν εχει μπει σε λειτουργια η σελιδα ακομα?

 
όπου ακούς πολλά κερασια κρατα μικρό καλάθι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειναι αυτο ρε παιδια δεν εχω καταλαβει? Εβαλα email. Δεν εχει μπει σε λειτουργια η σελιδα ακομα?

 

Αγαπητέ φίλε, η σελίδα είναι μια χαρά. Είναι μια ενημερώτικη σελίδα για όλους τους users που δείχνουν ενδιαφέρον για το PANDOO.

Εάν δε κατάλαβες, θα χαρούμε να μας πεις τι θέλεις για να ξεκαθαρίσουμε περί τίνος πρόκειται.

 

 

Dimitris1948, η δυσφήμιση δεν είναι αποδεκτή. Εάν δε κατανόησες μπορείς να ρωτήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται μέλη, εγγραφείτε και ενημερωθείτε για ότι νέο συμβαίνει στην πλατφόρμα που θα αλλάξει τον κόσμο στο Internet.

 

Be PANDOOED!

Sorry δεν θελω να προσβαλω εσενα ουτε αυτο που υποστηριζεις αλλα δεν νομιζω να αλλαξει τον κοσμο του internet οταν απλα θα τα εχεις καπου μαζεμενα ολα οκ σαν ιδεα ακουγεται καλο και μου αρεσει αλλα το εχω ξαναδει και φυσικα δεν θα ειχα προβλημα να πληρωσω αν αξιζει αρκει να μην ειναι υπερβολικο το ποσο η να μην εχουν οι κατασκευαστες του υπερβολικο ζηλο και θεωρουν αυτο που κανουν το μεγαλυτερο εργαλειο του κοσμου,Θελω να πω οτι αν προχωρησει αυτο το πραγμα πρεπει να μας δηλωσεις τι ασφαλεια εχει το συγκεκριμενο γιατι ειναι πολυ γενικο αυτο που γραφεις στην αρχη,Επισης αν ειναι free θα υπαρχουν δεξια-αριστερα διαφημισεις?Οκ 1-2 διαφημισεις δεν θα πειραξουν κανεναν,,θα ζητατε λεφτα για να αφαιρεσετε της διαφημισεις?Η θα πουλατε χωρο στην web screen που θα βλεπει ο χρηστης...Οταν λετε θα ειναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ εννοειτε οτι δεν θα επεμβαινετε με καποιο τροπο στα αποτελεσματα αναζητησης η αυτα που βλεπω για να μου προοθειτε στοχευμενες διαφημισεις..Δεν εχω κανενα οφελος τωρα που τα γραφω αυτα απλα θελω να ενημερωθω...Και επισης θελω να ξερω ειναι Ελληνικο Project η εχει απλωθει με διαφορες ομαδες σε ολο τον κοσμο και αναλαμβανουν την μεταφραση κτλ κτλ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry δεν θελω να προσβαλω εσενα ουτε αυτο που υποστηριζεις αλλα δεν νομιζω να αλλαξει τον κοσμο του internet οταν απλα θα τα εχεις καπου μαζεμενα ολα οκ σαν ιδεα ακουγεται καλο και μου αρεσει αλλα το εχω ξαναδει και φυσικα δεν θα ειχα προβλημα να πληρωσω αν αξιζει αρκει να μην ειναι υπερβολικο το ποσο η να μην εχουν οι κατασκευαστες του υπερβολικο ζηλο και θεωρουν αυτο που κανουν το μεγαλυτερο εργαλειο του κοσμου,Θελω να πω οτι αν προχωρησει αυτο το πραγμα πρεπει να μας δηλωσεις τι ασφαλεια εχει το συγκεκριμενο γιατι ειναι πολυ γενικο αυτο που γραφεις στην αρχη,Επισης αν ειναι free θα υπαρχουν δεξια-αριστερα διαφημισεις?Οκ 1-2 διαφημισεις δεν θα πειραξουν κανεναν,,θα ζητατε λεφτα για να αφαιρεσετε της διαφημισεις?Η θα πουλατε χωρο στην web screen που θα βλεπει ο χρηστης...Οταν λετε θα ειναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ εννοειτε οτι δεν θα επεμβαινετε με καποιο τροπο στα αποτελεσματα αναζητησης η αυτα που βλεπω για να μου προοθειτε στοχευμενες διαφημισεις..Δεν εχω κανενα οφελος τωρα που τα γραφω αυτα απλα θελω να ενημερωθω...Και επισης θελω να ξερω ειναι Ελληνικο Project η εχει απλωθει με διαφορες ομαδες σε ολο τον κοσμο και αναλαμβανουν την μεταφραση κτλ κτλ...

 

 

Αγαπητέ φίλε, μου αρέσει που ρώτησες πολλά.

 

Το έργο είναι εν μέρη Ελληνικό. Πιστεύουμε ακράδαντα ότι θα αλλάξει το κόσμο και το Internet και το εννοούμε. Δεν θεωρώ ότι είναι υπερβολική η φράση αυτή απλά δε μπορώ να σου μεταφέρω όλα αυτά τα οποία ετοιμάζονται και τη λειτουγία τους αυτή τη στιγμή για να νοιώσεις το όραμα και την υποδομή και φυσικά μιας και δεν είναι έτοιμο ακόμα να δοκιμάσεις το PANDOO.

 

Επιπλέον, δε θέλουμε τις διαφημίσεις με την έννοια που το μεταφέρεις και φυσικά το ΔΙΚΟ ΜΟΥ είναι αρκετά πιο μεγάλο από αυτό που φαντάζεσαι και έχει να κάνει με κάθε πτυχή της ζωής σου, των συνηθειών και των ενεργειών σου.

 

Στην πορεία θα έρθουν όμορφα πράγματα να προστεθούν που θα σε πείσουν για την δύναμη του PANDOO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Do you need to have access to your applications, games...

 

 

Δελαδή με λίγα λόγια, θες να με πεις ότι θα ανοίγω πχ το 3ds max ή το crysis 3 από την κινητούμπα μου;

 

 

Για παράδειγμα τί ωραία που θα ήταν εάν η μηχανή αναζήτησης επέστρεφε μόλις αυτά για τα οποία ενδιαφέρεστε και όχι εκατομμύρια αποτελέσματα για την εύρεση του αγαπημένου σας τραγουδιστή...

 

 

Και τώρα Η μηχανή αναζήτησης επιστρέφει αυτά για τα οποία ενδιαφέρομαι στην πρώτη σελίδα, αν όχι στο πρώτο link. Και είναι και Personalized γιατί η google έχει μπει μες το βρακί μας (μην σου πω και αλλού και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι).

 

Anw θέλετε και κάποιον web designer, δεν μοιάζει και πολύ επαγγελματική η δουλειά, για νέο startup (που απότι κατάλαβα είναι). Τι εννοώ; --> http://www.noowit.com/   http://www.incrediblue.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δελαδή με λίγα λόγια, θες να με πεις ότι θα ανοίγω πχ το 3ds max ή το crysis 3 από την κινητούμπα μου;

 

 

 

Και τώρα Η μηχανή αναζήτησης επιστρέφει αυτά για τα οποία ενδιαφέρομαι στην πρώτη σελίδα, αν όχι στο πρώτο link. Και είναι και Personalized γιατί η google έχει μπει μες το βρακί μας (μην σου πω και αλλού και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι).

 

Anw θέλετε και κάποιον web designer, δεν μοιάζει και πολύ επαγγελματική η δουλειά, για νέο startup (που απότι κατάλαβα είναι). Τι εννοώ; --> http://www.noowit.com/   http://www.incrediblue.com/

 

 

Ναι θα ανοίγεις το 3DS Max στο κινητό σου, επιπλέον για τις μηχανές αναζήτησεις όπως η google έχεις ένα δίκιο μέχρι ένα σημείο αλλλα αυτό που θα έχεις στο PANDOO σαν αποτέλεσμα θα είναι πολλάκις καλύτερο και θα έχεις και πολλές άλλες personalized παροχές. Αυτά και πολλά άλλα... ;)

 

Όσο για το design ευχαριστούμε για την πρόταση αλλά έχουμε έναν από τους καλύτερους γραφίστες, και όχι μόνο, στην Ευρώπη. Μη κρίνεις απλά από μια σελίδα. Τα καλά έρχονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ πολύ φιλόδοξο με αρκετές υποσχέσεις, αλλά κρατάω και μια επιφύλαξη γιατί μερικές φορές μας έχουν επλήξει κάποια ελληνικά startups. Καλή τύχη και αναμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε, η σελίδα είναι μια χαρά. Είναι μια ενημερώτικη σελίδα για όλους τους users που δείχνουν ενδιαφέρον για το PANDOO.

Εάν δε κατάλαβες, θα χαρούμε να μας πεις τι θέλεις για να ξεκαθαρίσουμε περί τίνος πρόκειται...

Ρε φιλε εγω βλεπω ενα κειμενο και απο κατω ενα πεδιο να βαλω το mail μου και subscribe. Πως δουλευει η σελιδα δηλαδη? Παιζει ρολο που μπαινω με ipad?

 

Υ.Γ. Πως και .cc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...