Προς το περιεχόμενο

Οθόνη


ViktorasDem

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας , ψαχνω για monitor για το pc μου και εκανα ενα γρυγορο search..Και εφαγα κολιμα με αυτο ;P

 http://www.plaisio.gr/periferiaka-othones/othones/othones/LG-TV-Monitor-27-27MA53D-PZ-L3-E400.htm

Βλεπω κανει και για tv οπωτε κατι αξιζει ...θελω τις αποψεις σας..Μαζι με το κινητο ( το οποιο θα το χαρισω στον πατερα μου) ερχεται καπως πιο φτηνη..Το μονιτορ το θελω για pc gaming-ταινιες ..Επισης εχει ενσωματωμενα ηχεια , αρα δεν θα χρειαστω extra , σωστα ? Το bugdet ειναι μαχ.300 και πολλα ειναι..Επισης, ψαχνω για 24''-27'' ...Eυχαριστω..ακουω τισ προτασεις σας και πως βρισκεται αυτο το οφφερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1080p σε 27''...Έχει συζητηθεί φίλε μου στο φορουμ.Δεν αξίζει για παιχνίδια.Δες από κοντά 27αρι με 1440p και άλλο με 1080p να δεις και μόνος σου.

Δεν νομιζω οτι θα εχω καποιο θεμα , διοτι η αποσταση θεασης μου ειναι στα 70 cm ..αρα μια 27'' πιστευω με καλυπτει ανετα..παρολο που δεν ειναι 1440p αναλυσης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά αγορά φίλε μου ViktorasDem.

 

Κάποιοι έχουν εμμονή με οθόνες των 500+ €!!!

 

Όμως ξεχνάνε, ότι η τσέπη δεν είναι δική τους και οι ανάγκες μας, τις οποίες δεν ακούνε καν!, δεν είναι οι ίδιες.

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά αγορά φίλε μου ViktorasDem.

 

Κάποιοι έχουν εμμονή με οθόνες των 500+ €!!!

 

Όμως ξεχνάνε, ότι η τσέπη δεν είναι δική τους και οι ανάγκες μας, τις οποίες δεν ακούνε καν!, δεν είναι οι ίδιες.

 

:devil:

Καλα εννοειται...κια εγω αν ειχα το budget ηξερα τι να παρω ;P..αλλα με 200-300 ευρω μαχ. αυτη ειναι απο τις καλυτερες που βρηκα (με λιγο που τις κοιταξα) αν εχεται παντως καμια καλη προταση σε αυτα τα χρηματα 24''-27'' προοριζεται για gaming,ταινιες καντε post...Ευχαριστω...Και περιμενω κι αλλες απαντησεις για να αποφασισω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...