Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Facebook


tardis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα σε όλους.Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το facebook κι θέλω τη βοηθεια σας.

Κάνοντας like σε μια εφαρμογή <Δες ποιός κοιτάζει το προφίλ σου>  ,αντιμετώπισα το εξής πρόβλημα:

Συνεχόμενη αποστολή της ίδιας φωτογραφιας-προσκλησης στου φίλους μου και δημιουργίας 2 νέων σελίδων με τα στοιχεια μου(φαινόταν ως χρήστης <x54ot65..ή κάτι παρόμοιο).Προσπάθησα να σβήσω την εφαρμογή αυτή,αλλά σε 2-3 μέρες ξαναεμφανίστηκε.Ψιλοτρόμαξα και αναγκαστηκα νε σβήσω το λογαριασμό μου.Είχα αλλάξει κωδικούς στο fb και στο email,αλλά τίποτα.Μπορεί καποιος να βοηθήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, τώρα που υπάρχει θέμα για το facebook θέλω να κάνω μια ερώτηση. Κάποιος φίλος ρώτησε σε κάποιο  forum το εξής αλλά δεν πήρε απάντηση:

 

Αν μπορεί να πουλάει από το facebook ρούχα και διάφορα προϊόντα. Να υπάρχει τραπεζικός λογαριασμός και οι αγοραστές να κάνουν κατάθεση για αυτά που θέλουν να αγοράσουν. Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο; 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, τώρα που υπάρχει θέμα για το facebook θέλω να κάνω μια ερώτηση. Κάποιος φίλος ρώτησε σε κάποιο  forum το εξής αλλά δεν πήρε απάντηση:

 

Αν μπορεί να πουλάει από το facebook ρούχα και διάφορα προϊόντα. Να υπάρχει τραπεζικός λογαριασμός και οι αγοραστές να κάνουν κατάθεση για αυτά που θέλουν να αγοράσουν. Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο; 

 

Αν υπάρχουν άτομα πρόθημα να πληρώσουν ετσι φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως δεν γίνεται αυτό εκτός και αν από το Fb τους κάνεις redirect στο e-shop της εταιρίας σου.

Αλλιώς παραβαίνεις δικαιώματα και νομίζω ότι το Fb είναι πολύ αυστηρό σε κάτι τέτοια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους.Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το facebook κι θέλω τη βοηθεια σας.

Κάνοντας like σε μια εφαρμογή <Δες ποιός κοιτάζει το προφίλ σου> ,αντιμετώπισα το εξής πρόβλημα:

Συνεχόμενη αποστολή της ίδιας φωτογραφιας-προσκλησης στου φίλους μου και δημιουργίας 2 νέων σελίδων με τα στοιχεια μου(φαινόταν ως χρήστης <x54ot65..ή κάτι παρόμοιο).Προσπάθησα να σβήσω την εφαρμογή αυτή,αλλά σε 2-3 μέρες ξαναεμφανίστηκε.Ψιλοτρόμαξα και αναγκαστηκα νε σβήσω το λογαριασμό μου.Είχα αλλάξει κωδικούς στο fb και στο email,αλλά τίποτα.Μπορεί καποιος να βοηθήσει?

Καταρχάς μην πατάς λάικ σε τέτοιες fake εφαρμογές μόνο κακό δημιουργούν παρά καλό... Και μετά βρείζουμε ότι μας το χακαραν και χίλια διο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...