Προς το περιεχόμενο
gLUKA

Μου χακαραν το yahoo μου δεν θυμαμαι την απαντηση στην ερωτηση ασφαλειας.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα η κατασταση μου ειναι τραγικη.Εχω 2 mails στο yahoo.Παρατηρησα οτι στο ενα mail εστελνε παραξενα mail στους φιλους μου κ την επομενη ημερα δεν μπορουσα να μπω αρα καταλαβα οτι μου χακαραν τον λογαριασμο μου.Πατησα για επαναφορα του κωδικου κ αποστολη στο αλλο μαιλ π δεν το χρησιμοποιω αλλα διαπιστοσα οτι κ αυτο ειχε παθει το ιδιο.Μετα απο πολλες προσπαθειες κ πολλες ωρες αναμονης δεν μπορω να θυμηθω τις απαντησεις στις ερωτησεις ασφαλειας...Υπαρχει καποιος αλλος τροπος?Καποιο αριθμο π μπορω να καλεσω?Ή καπου να στειλω ενα μαιλ να μ δωσουν παλι προσβαση?Ειναι το μαιλ π εχω δωσει παντου κ ειναι πολυτιμο για εμενα κ δεν μπορω να το χασω..

Ευχαριστω

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα να τους στείλεις ενα mail αναλυτικά με το πρόβλημα για να σε κατευθύνουν

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φιλε  gLUKA επειδη εχω το ιδιο προβλημα αν μπορεις πες μου τι ακριβως εκανες?? τους τηλεφωνησες??  τους εστειλες mail?? ποια φορμα συμπληρώνεις που ανεφερε ενας παραπανω φιλος??Eυχαριστώ!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.