Προς το περιεχόμενο

Μου χακαραν το yahoo μου δεν θυμαμαι την απαντηση στην ερωτηση ασφαλειας.


gLUKA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα η κατασταση μου ειναι τραγικη.Εχω 2 mails στο yahoo.Παρατηρησα οτι στο ενα mail εστελνε παραξενα mail στους φιλους μου κ την επομενη ημερα δεν μπορουσα να μπω αρα καταλαβα οτι μου χακαραν τον λογαριασμο μου.Πατησα για επαναφορα του κωδικου κ αποστολη στο αλλο μαιλ π δεν το χρησιμοποιω αλλα διαπιστοσα οτι κ αυτο ειχε παθει το ιδιο.Μετα απο πολλες προσπαθειες κ πολλες ωρες αναμονης δεν μπορω να θυμηθω τις απαντησεις στις ερωτησεις ασφαλειας...Υπαρχει καποιος αλλος τροπος?Καποιο αριθμο π μπορω να καλεσω?Ή καπου να στειλω ενα μαιλ να μ δωσουν παλι προσβαση?Ειναι το μαιλ π εχω δωσει παντου κ ειναι πολυτιμο για εμενα κ δεν μπορω να το χασω..

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Φιλε  gLUKA επειδη εχω το ιδιο προβλημα αν μπορεις πες μου τι ακριβως εκανες?? τους τηλεφωνησες??  τους εστειλες mail?? ποια φορμα συμπληρώνεις που ανεφερε ενας παραπανω φιλος??Eυχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 χρόνια αργότερα...
Στις 15/5/2013 στις 4:53 ΜΜ, gLUKA είπε

Καλησπερα η κατασταση μου ειναι τραγικη.Εχω 2 mails στο yahoo.Παρατηρησα οτι στο ενα mail εστελνε παραξενα mail στους φιλους μου κ την επομενη ημερα δεν μπορουσα να μπω αρα καταλαβα οτι μου χακαραν τον λογαριασμο μου.Πατησα για επαναφορα του κωδικου κ αποστολη στο αλλο μαιλ π δεν το χρησιμοποιω αλλα διαπιστοσα οτι κ αυτο ειχε παθει το ιδιο.Μετα απο πολλες προσπαθειες κ πολλες ωρες αναμονης δεν μπορω να θυμηθω τις απαντησεις στις ερωτησεις ασφαλειας...Υπαρχει καποιος αλλος τροπος?Καποιο αριθμο π μπορω να καλεσω?Ή καπου να στειλω ενα μαιλ να μ δωσουν παλι προσβαση?Ειναι το μαιλ π εχω δωσει παντου κ ειναι πολυτιμο για εμενα κ δεν μπορω να το χασω..

Ευχαριστω

ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΚΡΗ ΦΙΛΕ;

ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

Στις 15/5/2013 στις 4:53 ΜΜ, gLUKA είπε

Καλησπερα η κατασταση μου ειναι τραγικη.Εχω 2 mails στο yahoo.Παρατηρησα οτι στο ενα mail εστελνε παραξενα mail στους φιλους μου κ την επομενη ημερα δεν μπορουσα να μπω αρα καταλαβα οτι μου χακαραν τον λογαριασμο μου.Πατησα για επαναφορα του κωδικου κ αποστολη στο αλλο μαιλ π δεν το χρησιμοποιω αλλα διαπιστοσα οτι κ αυτο ειχε παθει το ιδιο.Μετα απο πολλες προσπαθειες κ πολλες ωρες αναμονης δεν μπορω να θυμηθω τις απαντησεις στις ερωτησεις ασφαλειας...Υπαρχει καποιος αλλος τροπος?Καποιο αριθμο π μπορω να καλεσω?Ή καπου να στειλω ενα μαιλ να μ δωσουν παλι προσβαση?Ειναι το μαιλ π εχω δωσει παντου κ ειναι πολυτιμο για εμενα κ δεν μπορω να το χασω..

Ευχαριστω

ΕΒΓΑΛΕΣ ΦΙΛΕ ΑΚΡΗ;;

ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΑΚΑΡΑΝ ΤΟ EMAIL...ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...