Προς το περιεχόμενο

Αξιόπιστα/Δοκιμασμένα κινέζικα sites


zizu10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδες.Θελω να αγορασω κατι απο εδω http://www.mobile-phones.cn/index.php

 

εχει κανεις αποψη για αυτο το καταστημα?Δεχετε paypal απ οτι βλεπω.

 

Προσωπικά δεν έχω άποψη για το κατάστημα αυτό, κοίταξα όμως λίγο στο myphone και διάβασα πως είναι αξιόπιστο. Λένε όμως πως στέλνει μόνο με china post που σημαίνει πως θα περιμένεις κανα μήνα για να παραλάβεις.

Εψαξες σε άλλα sites μήπως υπάρχει το προιόν που σε ενδιαφέρει στην ίδια τιμή;

Πρόσφατα έκανα μια αγορά από pandawill ( κινητό ) πλήρωσα + 3 δολλαρια για signapore post και παρέλαβα σε 11 μέρες. Ηρθε συστημένο με ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά δεν έχω άποψη για το κατάστημα αυτό, κοίταξα όμως λίγο στο myphone και διάβασα πως είναι αξιόπιστο. Λένε όμως πως στέλνει μόνο με china post που σημαίνει πως θα περιμένεις κανα μήνα για να παραλάβεις.

Εψαξες σε άλλα sites μήπως υπάρχει το προιόν που σε ενδιαφέρει στην ίδια τιμή;

Πρόσφατα έκανα μια αγορά από pandawill ( κινητό ) πλήρωσα + 3 δολλαρια για signapore post και παρέλαβα σε 11 μέρες. Ηρθε συστημένο με ΕΛΤΑ.

Θα κοιταξω και απο ebay μερια.Σε ξενα φορουμ αλλοι λενε καλα αλλοι λενε οτι ειναι απατεωνες.  :mellow:

Επεξ/σία από stamatinho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Ενας φιλος μου εχει παρει πολλες φορες απο το το miniinthebox. Εγω δεν το εχω δοκιμασει. Αν ξερει κανας φιλος ας μας πει.

Έχω πάρει απο miniintebox ειναι trusted

 

Sent from my iPhone using Insomnia

<p>επειδη ειδα στο buyincoins κατι ρουχαλακια που μου αρεσουν αρκετα...ειδα για παραδειγμα μια βερμουδα 9 δολλαρια χωρις εξοδα...δηλαδη την παραγγελνω και ερχεται με 9 δολλαρια?</p>

Ναι αλλα θα περιμένεις 3-4 βδομάδες ίσως κ 5

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Kαλησπερ σας, ψαχνω για αγορα tablet απο το ιντερνετ για ποιο οικονομικα και απο ελληνικα αλλα και απο ξενα site οχι κινεζικα. Κυριως ελληνικα και ευρωπαικα, εχετε να μου προτεινεται καποιο ηλεκτρονικο και φυσικα αξιοπιστο καταστημα εκτος του σκρουτζ? Το tablet που θελω να παραγγειλω/αγορασω ειναι το LG G PAD V500 και γενικα και στην χωρα μας ειναι σε καλη τιμη απλα ειπα να ψαχτω λιγο παραπανω μηπως βρω καποια καλυτερη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κοιταξω και απο ebay μερια.Σε ξενα φορουμ αλλοι λενε καλα αλλοι λενε οτι ειναι απατεωνες.  :mellow:

 

Φιλε απατη ειναι το σιτε..

Μονο που εχει εικονα paypal Κατω κατω χωρις να το υποστιριζει τα λεει ολα αυτο.

Εχει και το τυπικο σχεδιασμο τον fake sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παλικάρια αυτό το site τι λέει? Είναι μούφα λογικά? Με ρώτησε ένα φιλαράκι για να αγοράσει κινητό και λέω ας ρωτήσω κατά εδώ να δω τι παίζει

 

http://www.electronicclearance.us/#

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια αυτό το site τι λέει? Είναι μούφα λογικά? Με ρώτησε ένα φιλαράκι για να αγοράσει κινητό και λέω ας ρωτήσω κατά εδώ να δω τι παίζει

 

http://www.electronicclearance.us/#

 

Διάβασε εδώ http://www.insomnia.gr/topic/519157-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-iphone-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%BF-httpwwwelectronicclearanceus/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έχω πάρει απο miniintebox ειναι trusted

 

 

Πριν λίγες μέρες διάβασα το σχόλιο σου και έτσι προχώρησα σε αγορά απο το miniinthebox.

Αν και καθυστέρησαν να μου ταχυδρομήσουν την παραγγελία γύρω στις 4 μέρες, τελικά παρέλαβα χθες, μέσα σε 9 μέρες απο την ημέρα αποστολής.

 

Ολα όλα όσα πήρα άριστα, εκτός απο ένα το οποίο έλειπε. Μου στείλαν μόνο μια άδεια συσκευασία.

 

Επικοινωνησα μαζι τους και σήμερα πήρα απάντηση. Χωρίς δεύτερη κουβέντα, μου ζήτησαν συγνώμη και μου επέστρεψαν αμέσως πίσω και την τελευταία δεκάρα. Επαθα πλάκα σας λέω!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

fastcardtech.com kai pandawill.com

Καμιά γνώμη???? διαβάζοντας κριτικές μπερδεύτηκα ακόμη πιο πολύ.Αν κάποιος έχει αγοράσει από αυτά ας μου πειι την γνώμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fastcardtech.com kai pandawill.com

Καμιά γνώμη???? διαβάζοντας κριτικές μπερδεύτηκα ακόμη πιο πολύ.Αν κάποιος έχει αγοράσει από αυτά ας μου πειι την γνώμη του.

Εγώ δεν έχω αγοράσει από αυτά τα μαγαζιά αλλά έχω μια άποψη από αυτά που έχω διαβάσει στην κατηγορία του insomnia την smartphones. Το pandawiil είναι οκ αλλά το fastcardtech από ότι έχω διαβάσει είναι απαίσιο και όλοι λένε μακριά από αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To pandawill έχω διαβάσει πως είναι ένα από τα καλύτερα. Εγώ πάντως 2 φορές που ψώνισα από το minideal.net έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και είχα τα κινητά σε 14 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι έχω παραγγείλει απο Link.png Site: pandawill το είχα μέσα σε 12-14 μέρες.

Βέβαια πάντα κάνω ερώτηση, για το αν το προιόν που με ενδιαφέρει υπάρχει σε στοκ και μετά κάνω την αγορά.

 

Εχω μια και πολύ καλή εμπειρία απο το after sales service του, όταν κάηκε η πλακέτα του κινητού του ανηψιού μου.

 

Είχαν περάσει 3 μήνες απο την αγορά, οπότε δεν είχα την προτασία του paypal.

Απαντούσαν στα emails μου μέσα σε 24 ώρες. Ζήτησαν βίντεο να δουν την βλάβη και όταν το είδαν μου έδωσαν την διεύθυνση επιστροφής και τον αριθμό RMA.

 

Το κινητό έφτασε μετά απο 15 μέρες και το παραλάβανε αμέσως (εχω διαβάσει για περιπτώσεις αλλων καταστημάτων όπου αφήνουν το κινητό στο ταχυδρομείο και είτε πηγαίνουν να το παραλάβουν μετά απο καιρό, είτε δεν το παραλαμβάνουν ποτέ και άντε ψάξτους μετά ).

Μου έστειλαν άλλη συσκευή, που απο τον Φεβρουάριο μέχρι σήμερα, λειτουργεί απροβλημάτιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απόψεις σας.Εχετε δίκιο για το paνdawill αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι απαντάνε στο chat και μετά τις 1 την νύχτα ενώ το fasrcardtech δεν τους βρίσκεις σχεδόν ποτέ στο chat και θα σου απαντήσουν με e-mail αλλά στο δεύτερο έχουν μεγαλύτερη ποικιλία σε κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...