Προς το περιεχόμενο

HP Officejet 4500 G510g πρόβλημα συνδεσης με Η/Υ


PCFUN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγόρασα πριν λίγες μέρες το παραπανω πολυμηχάνημα και ακολούθησα την διαδικασία εγκατάστασης. Με τα πολλά και μετα απο μερικές προσπάθιες κατάφερα να το εγκαταστήσω στο pc μου. Αν και το λαπτοπ τον αναγνωρίζει ώς προεπιλεγμένο εκτυπωτή δεν μπορω να εκτυπώσω καθως υπάρχει προβλημα στην επικοινωνια λαπτοπ και εκτυπωτη. Αντιθέτως σκανάρω και αντιγράφω κανονικά.  Έχω Λειτουργικό windows 7 32bit. Παρατηρώ οτι και άλλα άτομα που αγόρασαν το συγκεκριμένο μηχάνημα το τελευταίο διάστημα είχαν ανάλογο πρόβλημα που το απέδωσαν σε λάθος drivers. Καμιά βοήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι όντως θέμα drivers οπως λες πέρνα τους καινούργιους αρχικά απο το site της Link.png Site: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=4062&lc=el&cc=gr&dlc=el&sw_lang=&product=3919449#N215">hp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ευχαριστω για την απαντηση. Το έχω κάνει αυτο αλλα με ενημέρωσε οτι η εκδοση είναι ήδη εγκατεστημενη. Εχω κάνει και διαγραφη και επανεγκατάσταση αλλα τίποτα. Να έχει πρόβλημα ο εκτυπωτης; αλλα τότε γιατι δουλευει κανονικα (ανεξαρτητα απο το pc) ως αντιγραφικό για φωτοτυπίες. Στην συνδεση πρεπει να είναι το πρόβλημα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...