Προς το περιεχόμενο

Νεο PC (Πλαισιο)


Kyuss22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ,νεος και εγω στο forum ψαχνω καποιον που να μπορει να μου προτεινει ενα καινουργιο υπολογιστη για το ποσο που διαθετω 

 

 

 

Ποσό που διαθέτουμε :600-650€

Χρήση υπολογιστή :Περισσοτερο για βιντεοπαιχνιδια

Ειδικά προγράμματα που θα χρησιμοποιήσουμε :μαλλον τιποτα

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε οθόνη? Αν όχι ποια οθόνη έχουμε και αν σκεφτόμαστε να αγοράσουμε μελλοντικά μια άλλη.:Οθονη δεν χρειαζομαι εχω ηδη μια 23'' 

Αν στη σύνθεση χρειαζόμαστε και πληκτρολόγιο,ηχεία,ποντίκι?:Οχι δεν χρειαζομαι εχω

Τοποθεσία στην οποία βρισκόμαστε ( για την επιλογή κατάλληλου καταστήματος).

Αν τα κομμάτια που θέλουμε να αγοράσουμε θέλουμε να είναι απο ένα κατάστημα ή επιθυμούμε την αγορά απο διαφορετικά καταστήματα? :Προτιμω αν γινεται οι προτασεις να γινουν απο το Πλαισιο μιας και απο εκει μπορω να κανω την αγορα

Αν επιθυμούμε να συναρμολογηθεί το σύστημα στο κατάστημα(στην περίπτωση που δεν γνωρίζουμε πως να το συναρμολογήσουμε) ή το σύστημα θα στηθεί απο τον ενδιαφερόμενο?: Ναι

Αν επιθυμούμε λειτουργικό σύστημα και πιο .

Windows Vista ή 7


 

 

Συγνωμη για οποια λαθη μπορει να υπαρχουν  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου προτεινα να κοιταξεις και απο αλλα μαγαζια  γιατι το πλαισιο υστερει σε ποικιλια προιοντων αλλα και οι τιμες του δεν ειναι και οι καλυτερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ο επεξεργαστης απο μαμα μεσα στο κουτι.

 

A ομορφα

θα σου προτεινα να κοιταξεις και απο αλλα μαγαζια  γιατι το πλαισιο υστερει σε ποικιλια προιοντων αλλα και οι τιμες του δεν ειναι και οι καλυτερες...

γνωριζω οτι μπορει αν ψαξω περισσοτερο να βρω κατι πιο φτηνο και καλυτερο αλλα το Πλαισιο με βολευει,επισης δεν μπορω να περιμενω απο e-stores μεχρι να παραλαβουν τα αντικειμενα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...