Προς το περιεχόμενο

Έχετε κάνει αγορές από Gamescon ?


Adiavroxos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα PS3 12gb και ξεκίνησα μια έρευνα αγοράς.Ο θείος skroutz μου εδειξε το δρομο , για το easy buy world ακούω παντού αρνητικά σχόλια , έχετε εμπειρία από το συγκεκριμένο κατάστημα ? Άλλες προτάσεις είναι ευπρόσδεκτες , απ' όσο είδα όμως οι υπόλοιποι είναι ακριβούτσικοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλημερα, φιλε μου! Εγω που εχω ψωνισει απο το easy buy world μια μητρικη πριν το πασχα εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την αγορα μου απο το εν λογω μαγαζι, και απο κινητα που εχουν αγορασει δικοι μου φιλοι εμειναν επισης απολυτα ικανοποιημενοι. Οποτε μη σε αποασχολει, μπορεις να προχωρησεις αφοβα στην αγορα, να παρεις τηλ στο καταστημα και να ρωτησεις οτιδηποτε σε απασχολει. Συγνωμη κιολας για την καθυστεριση αλλα σημερα ειδα το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βέβαια τυχαία ΟΛΑ τα μυνήματα σου έχουν σχέση με το easybuyworld και τυχαία το ανακάλυψες μετά απο 1 μήνα+ το θέμα.Πάντα τυχαία.Αλλά σε καταλαβαίνω καιγόσουνα να απαντήσεις και δεν προλάβαινες τόσο καιρό.

 

Όσο για το ebw με μια αναζήτηση που ήδη είχες κάνει πιστεύω να είχες βγάλει τα συμπερασματά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...