Προς το περιεχόμενο

Πρόσβαση στο ίντερνετ άμεσα


redmanftw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους,τι επιλογες εχω για να εχω αμεση προσβαση στο ιντερνετ γιατι ειναι αναγκη..αμα ειναι να βαλω συνδεση απαιτειται καποιο μεγαλο χρονικο διαστημα...για φλασακι τι μπορω να κανω? ποσο κοστιζει? τι με συμφερει να κανω?

 

 

 

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο αμεσο ειναι εφοσον εχεις προγραμμα ιντερνετ στο κινητο σου και το υποστηριζει να το κανεις hot spot και να συνδεσεις τον η/υ σου εφοσον εχει wifi.

σ

αλλα για συνετη χρηση μεχρι μα βρεις κατι μονιμο επειδη θα σε περιοριζει ο ογκος.

σε καθε περιπτωση πες μας τι εξοπλισμο διαθετεις απο η/υ κινητα, σταθερα κλπ κ τι ζητουμενα εχεις. πχ εμαιλ εχεις κ απο το κινητο σου αν δεν ειναι κανενα παλιο αρχαιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia .. γιατι μπορω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πάς σε κάποιο μαγαζί που έχει ασύρματο Ίντερνετ δωρεάν με τον υπολογιστή σου ή να πάς στον Γερμανό ή σε Multirama νομίζω πουλάει κάτι κάρτες για ημερήσιο μέσω τηλεφώνου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο,τι και να κανεις απο αυτα που σου ειπαν τα παιδια πιο πανω, οταν το βαλεις να κανεις και συνδεση ταυτοχρονα ωστε οταν τελειωσουν τα mb να σου εχει γινει και να εχεις απεριοριστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο αμεσο ειναι εφοσον εχεις προγραμμα ιντερνετ στο κινητο σου και το υποστηριζει να το κανεις hot spot και να συνδεσεις τον η/υ σου εφοσον εχει wifi.

σ

αλλα για συνετη χρηση μεχρι μα βρεις κατι μονιμο επειδη θα σε περιοριζει ο ογκος.

σε καθε περιπτωση πες μας τι εξοπλισμο διαθετεις απο η/υ κινητα, σταθερα κλπ κ τι ζητουμενα εχεις. πχ εμαιλ εχεις κ απο το κινητο σου αν δεν ειναι κανενα παλιο αρχαιο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia .. γιατι μπορω!

 

 

Αυτό που σου λέει ο φίλος είνια το πιό άμεσο και προσωρινό, αν έχεις κινητό που γίνεται hotspot ή τουλάχιστον υποστηρίζει usb tehtering.

Αν κάνεις online εγγραφή σε wind free2go έχει 500ΜΒ με 5 ευρώ και έχει αυτή τη στιγμή  bonus άλλα 500ΜΒ, , δηλαδή 1 γκίγκα με 5 ευρώ - αρκει να έχεις καλή κάλυψη από wind εκεί που είσαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν εχω σταθερο στο σπιτι

 

 

Νομίζω οτι έχουν και κωδικούς για Ίντερνετ χωρίς να χρειάζεται τηλέφωνο δέν είμαι σίγουρος καλύτερα να πάς να ρωτήσεις διαφορετικά ασύρματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να βαλω ασυρματο χρειαζεται καποιο διαστημα μεχρι ειναι στην διαθεση μου προς χρηση..οποτε δεν προλαβαινω...οσον αφορα για κωδικους θα το κοιταξω...εχει καποιος αλλος καποια αλλη λυση να μου δωσει?

 

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...