Προς το περιεχόμενο
Επισκέπτης

Το amazon απαιτεί νούμερο τηλεφώνου

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Γεια παιδιά, θέλω να κάνω μια αγορά μέσω amazon (.co.uk) και όταν πηγα για το checkout μου ζήτησε εκτός βέβαια από διεύθυνση κ ονομα, αριθμό τηλεφώνου. Δεν είναι οτι δεν ξερω αγγλικά αλλά τώρα δεν θελω να δίνω το τηλέφωνό μου οπουδήποτε. Και απ'ότι κατάλαβα δεν γίνεται να το παρακάμψω. Έχει κανει κανεις άλλος απο 'δω αγορα από amazon και να έχει δώσει το τηλ του; Τον ενοχλούσαν μετά ή ήταν οκ και απλά υπερβάλλω; Εεεευχαριστώωω!

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ενοχλει..για το αμαζον μιλάμε.. Σίγουρα συμπληρωνεις καρτέλα του αμαζον ε;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σε παίρνουν τηλέφωνο συχνά σε βραδυνές ώρες και δεν μιλάνε αλλά ακούς την ανάσα τους... βαριά. Και κάπως λάγνα.

ΜΑΚΡΥΑ  :shock:

• Like 22

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Μπα δύσκολα να σε πάρουν. Θα πρέπει να ναι κάτι πολύ ιδιαίτερο. Δεν έχω ακούσει κανέναν να του χουν τηλεφωνήσει απ το amazon.

edit: lol caution :)

edit: Εξάλλου είναι τόσο επαγγελματίες που τους έχω ικανούς να βρουν κάποιον που ξέρει ελληνικά για να σου μιλήσει αν χρειαστεί κάτι τέτοιο :Ρ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σε παίρνουν τηλέφωνο από το τελωνείο. Από το .com τουλάχιστον.

Λογικά το θέλουν για όταν φτάσει Ελλάδα άμα γίνει κάτι και δεν σε βρίσκει ο κούριερ

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ο caution εχει ρέντα σήμερα lol.. Και εχουν και αντισεξουαλικη φωνή αυτές οι αγγλιδες..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Γεια παιδιά, θέλω να κάνω μια αγορά μέσω amazon (.co.uk) και όταν πηγα για το checkout μου ζήτησε εκτός βέβαια από διεύθυνση κ ονομα, αριθμό τηλεφώνου. Δεν είναι οτι δεν ξερω αγγλικά αλλά τώρα δεν θελω να δίνω το τηλέφωνό μου οπουδήποτε. Και απ'ότι κατάλαβα δεν γίνεται να το παρακάμψω. Έχει κανει κανεις άλλος απο 'δω αγορα από amazon και να έχει δώσει το τηλ του; Τον ενοχλούσαν μετά ή ήταν οκ και απλά υπερβάλλω; Εεεευχαριστώωω!

Όπως θα κατάλαβες ήδη, μιλάμε για ΤΟ ιντερνετικό κατάστημα (εννοείται, το αγγλικό), που δεν έχει καμία σχέση με όλα τα υπόλοιπα της αλυσίδας.

Βέβαια, δίνοντας τα στοιχεία σου σε ένα από αυτά, τα έχουν και όλα τα υπόλοιπα της αλυσίδας, αλλά αυτό δεν πρέπει να σε φοβίζει, τουλάχιστον στο θέμα του τηλεφώνου γιατί όσα χρόνια είμαι γραμμένος στην λυσίδα αυτή ουδέποτε με κάλεσαν στο τηλέφωνο, όπως επιβεβαιώθηκε και από τους παραπάνω.

Προχώρα άφοβα και ,,,καλές αγορές..

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.