Προς το περιεχόμενο

Clevo reseller


pcfan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, που μπορώ να βρώ αυτό το λαπτοπ στην Ελλάδα;

γιατί δεν ρωτάς στο σίτε που δείχνεις;

έχει και Live support και θα σου λυθούν η απορίες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο πρόβλημα έχει το chat τους και δεν συνδέεται. Δεν υπάρχει αντιπροσωπέας clevo ή αλλων αντίστοιχων λαπτοπ στην Ελλάδα εκτός απο το πλαίσιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο πρόβλημα έχει το chat τους και δεν συνδέεται. Δεν υπάρχει αντιπροσωπέας clevo ή αλλων αντίστοιχων λαπτοπ στην Ελλάδα εκτός απο το πλαίσιο;

email έστειλες και δεν απάντησαν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν υπαρχει αλλος reseller στην Ελλαδα εκτος απο το Πλαισιο, το οποιο ομως εχει περιορισμενες επιλογες , καθιστωντας την αγορα απο εξωτερικο υποχρεωτικη για οποιον θελει κατι καλυτερο πχ κατι με 675ΜΧ / 7970m / 680m.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πλαίσιο έχει και περιορισμένες επιλογές και ακριβές. Από την άλλη δεν μ'αρέσει να μπλέξω με το service του πλαισίου και το απαίσιο logo turbo-x. Να ρωτήσω και κάτι άλλο που θα είναι σίγουρα χαζομάρα αλλά μήπως είμαι βαθιά νυχτωμένος. Μίλησα με μια φίλη μου χθες και μου ειπε οτι δεν είναι καθόλου ευχαριστημένη με το laptop της (ένα toshiba) και θέλει να πάρει ένα turbo-x μετά από παρότρυνση ενός φίλου της καθώς της είπε ότι το service θα είναι δωρεάν (sic) και όταν βγει καινούργιο λογισμικό θα πηγαίνει από εκεί και θα της το περνάνε. (sic) Αυτό ισχύει; Για να είναι δωρεάν τα sevice δεν πρέπει να είναι σε εγγύηση ο υπολογιστής; (1 χρόνο δίνει το plaisio και μετά μονο με επέκταση εγγυησης, ενώ το παραπάνω site απο Αγγλία που έδωσα δίνει 3 χρόνια εγγύηση.) Και για λογισμικό, τι; Αν βγει το καινούργιο chrome, adobe κλπ; Ποιό το νόημα; Μήπως τα windows 8; Παράξενα μου φαίνονται παρόλο που δεν είμαι και άσχετος με τους υπολογιστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν περνάς μια βόλτα απο πλαισιο;;

και να του ρωτήσεις

θα σου λυθούν όλες η απορίες ;)

Λίγο δύσκολα να περάσω από εκεί γιατί δεν έχει στην πόλη μου. Πολύ καλό για να είναι αληθινό και δωρεάν δεν είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που θα της δώσει δωρεάν το πλαίσιο μετά την λήξη της εγγύησης, είναι ένα dvd με drivers, αν της χρειαστούν, για καθαρή εγκατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που θα της δώσει δωρεάν το πλαίσιο μετά την λήξη της εγγύησης, είναι ένα dvd με drivers, αν της χρειαστούν, για καθαρή εγκατάσταση.

 

αρκεί να πάει στο κατάστημα... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...