Προς το περιεχόμενο

[console] xbox360 250gb + 2 games +1 μηνας Live gold @electroworld+plaisio - 159€


hasiotis_john

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Xbox 360 250GB+ Batman Arkham City & Darksiders II + 1 μήνα δωρεάν συνδρομή Live Gold --> 159 Ευρώ από το ΠΛΑΙΣΙΟ!!

Η τιμή ισχύει μόνο για αγορές μέσω Internet και για παραγγελίες έως και την Κυριακή 26/5

__________________________________________________________________________________________________________
Συγχωνευση απο διαχειριση
με ποστ του morfeas-dsl- :


και για οσους δε θελουν να το αγορασουν απο το αναξιοπιστο (κατ εμε παντα) πλαισιο υπαρχει, απο προχθες η προσφορα στο electroworld

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=10111778

Επεξ/σία από matrixxx
Συγχωνευση μηνυματων. Πραγματι εχω και εγω mail απο 24-5 με την προσφορα απο ελεκ (απο πλαισιο δεν εχω)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγινε νεο θεμα μεταφεροντας τα παραπανω μηνυματα απο παλιοτερο θεμα που αφορουσε παρομοια προσφορα με 3 διαφορετικα παιχνιδια χωρις τον μηνα ομως στην ιδια τιμη/μαγαζι.

 

Να πω αλλη μια φορα, υπενθυμιζοντας απο τους ειδικους κανονες-οδηγιες πως "Κάθε νέα προσφορά θα πρέπει να δημιουργείται σε νέο θέμα" ωστε να μην χανονται νεες προσφορες μεσα σε παλιοτερα θεματα που πολλοι δεν θα (ξανα)μπουν παροτι θα τα δουν ψηλα.

 

Η αναζητηση πανω δεξια, αποτελεσματικοτατη (το γραναζακι της εξελιγμενης αναζητησης λιγο δεξιοτερα ειναι μια ακομα καλυτερη επιλογη) και ειναι παντα στη διαθεση σας για να βρειτε παλιοτερες προσφορες παρομοιες ή/και διαφορετικες και να διαβασετε εκει αν θελετε γνωμες κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...