Προς το περιεχόμενο

Huawei: Αναβάθμιση σε 4.2 Jelly Bean για τα Ascend D1, P1 και Honor 2


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Huawei με δήλωση του πρόεδρου της Richard Yu, ανακοίνωσε την πρόθεση της εταιρείας να κυκλοφορήσει σύντομα αναβάθμιση στη νεώτερη έκδοση του Android, για συγκεκριμένα μοντέλα.Η ανακοίνωση αφορά συγκεκριμένα τα μοντέλα Ascend D1, Ascend P1 και το Honor 2 τα οποία είναι από τα πιο δημοφιλή smartphones της Huawei και τα οποία θα αναβαθμιστούν στην έκδοση 4.2 Jelly Bean του Android η οποία φέρνει αρκετά νέα χαρακτηριστικά όπως lock widgets, swype πληκτρολόγιο κ.α. Παράλληλα η Huawei θα αναβαθμίσει στην έκδοση 1.6 και το γραφικό περιβάλλον το οποίο προσθέτει σε κάθε της συσκευή, το Emotion UI.

 

Πάντως ο Richard Yu δεν κλείνει την πόρτα και στα υπόλοιπα android smartphones της εταιρείας αναφέροντας ότι θα υπάρξει νεώτερη ανακοίνωση για νέα μοντέλα τα οποία θα λάβουν την αναβάθμιση σε Jelly Bean 4.2.

 

Link.png Site: gsminsider.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μπράβο στη Huawei για την υποστήριξη των προϊοντων τους.

Αντε και στο 8800 :)

 

Το 8800(και pro) παντως μπορεις να το πας στην wind να σου περάσουν την αναβάθμιση δωρεαν αν εισαι σε εγγυηση. Τωρα, γιατι δεν την εχουν βάλει στις ενημερώσεις θα σε γελάσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 8800(και pro) παντως μπορεις να το πας στην wind να σου περάσουν την αναβάθμιση δωρεαν αν εισαι σε εγγυηση. Τωρα, γιατι δεν την εχουν βάλει στις ενημερώσεις θα σε γελάσω.

 

4.2?

4.1?

4?

Για την 4 την έχει στη σελιδα της huawei(δε το έχω κάνει ακόμα)

Επειδή το αγορασα απ'άλλου προφανως και δε παιζει να μου το κάνουν ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4.2?

4.1?

4?

Για την 4 την έχει στη σελιδα της huawei(δε το έχω κάνει ακόμα)

Επειδή το αγορασα απ'άλλου προφανως και δε παιζει να μου το κάνουν ε?

 

Δεν ξέρω ποια εκδοση 4. Απλά δεν θα στο κάνουν δωρεάν υποθέτω, νομίζω η χρέωση αν εισαι εκτός εγγυησης ειναι 25€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 8800(και pro) παντως μπορεις να το πας στην wind να σου περάσουν την αναβάθμιση δωρεαν αν εισαι σε εγγυηση. Τωρα, γιατι δεν την εχουν βάλει στις ενημερώσεις θα σε γελάσω.

 η μεγαλυτερη ''επισημη'' αναβαθμιση ειναι η ics (beta κιολας) που εχει αμετρητα bugs και δεν συνισταται!Μονο με custom κατι γινεται,η εταιρια το χει αφησει το τηλεφωνο εδω και κανα χρονο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η μεγαλυτερη ''επισημη'' αναβαθμιση ειναι η ics (beta κιολας) που εχει αμετρητα bugs και δεν συνισταται!Μονο με custom κατι γινεται,η εταιρια το χει αφησει το τηλεφωνο εδω και κανα χρονο

 

Α δηλαδή αν το πάω που σκεφτόμουν θα μου βάλουν την beta? Καλα που μου το πες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 8800(και pro) παντως μπορεις να το πας στην wind να σου περάσουν την αναβάθμιση δωρεαν αν εισαι σε εγγυηση. Τωρα, γιατι δεν την εχουν βάλει στις ενημερώσεις θα σε γελάσω.

την 4.2????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...