Προς το περιεχόμενο

TΕΙ Καβάλας βάσεις


VistaKnight

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από ότι θυμαμαι οι βάσεις για τα περισσότερα τμήματα στην Καβάλα ήταν γύρο στα 6000 - 7000 μόρια , τώρα ΕΑΝ ισχύσει το συγκεκριμένο σχέδιο και μειωθούν η εισαχθεί (κάτι ακούστηκε στο δικό μας τμήμα από 180 σε 75 ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ) υπολόγιζε να ανεβούν αρκετά αν και δεν ξέρω ποια τμήματα επηρεαζονται στην Καβάλα και πόσο η και αν συγχωνεύονται. Άλλα γενικότερα φίλε το ΤΕΙ Καβάλας πότε δεν είχε τις καλύτερες κριτικές σε θέμα εγκαταστασεων , εδώ εμείς κάνουμε μάθημα ο ένας πανό στον άλλον που έχουμε σχετικά νέες εγκαταστασεις φαντάσου τι γίνεται στην Καβάλα (έχω ακούσει ότι έχουν να κάνουν μάθημα από Φεβρουάριο λόγο κατάληψης) Χαμός Ελληνικό κράτος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά από ότι έχω ακούσει έχουν πέσει και δύσκολα θέματα άρα θα πέσουν και οι βάσεις από εκεί , εκτός του ότι υπάρχουν και οι ιδικές κατηγορίες , είναι πολλά τα κριτήρια εγώ σου πρωτινό να πας να ρωτήσεις το φροντιστήριο η στο σχολείο που πας θα ξέρουν τι γίνεται σίγουρα η δουλειά τους είναι έτσι κι αλλιώς , πάντως μην δίνεις πολύ βάσει σε αυτά που ακούγονται ανά καιρούς , ολα ανατρέπονται στο λεπτό , ακόμα και οι νομή περί σχεδίου αθηνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκαταστασεις εχει απλα ειναι πολλα τα ατομα, ειμαι αποφοιτος του ΤΕΙΚ, βεβαια η Σερρες ειναι καλυτερες σε αρκετα θεμματα.

Μονες σχολες που αξιζουν ειναι ηλεκτρολογοι, μηχανολογοι και Βιομηχανικη πληροφορικη οι αλλες δεν λενε.

 

Τωρα για τις βασεις μπορει να ανεβουν χιλια μπορει και δυο χιλιαδες εσυ δηλωσε οτι σε ενδιεφερει για να εισαι μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...