Προς το περιεχόμενο

cf 7770


TEOGOGAS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμένο psu είναι πολύ παλιό μοντέλο αν δεν κάνω λάθος κι έχει μόνο ένα 6pin.. Οπότε δεν κάνει για cf κι ας μην καίνε πολύ οι 7770. Αλλά ποιος ο λόγος να κάνεις cf με 7770? Πες μας αναλυτικά το σύστημά σου και τη χρήση του, την ανάλυση της οθόνης σου και το πόσα χρήματα διατίθεσαι να ξοδέψεις. 

 

Κι ένα ποιοτικό 500άρι θα αρκούσε πάντως. Με ένα τέτοιο π.χ. δε θα είχες πρόβλημα: http://www.skroutz.gr/s/2853427/XFX-ProSeries-550W-Core-Edition-Full-Wired-Bronze.html?keyphrase=xfx+550

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο TS είσαι?? Αν ναι, καλύτερα πήγαινε στο τμήμα των αναβαθμίσεων και άνοιξε νέο thread έχοντας συμπληρώσεις αυτή τη φόρμα και έχοντας γράψει εκεί τις απαντήσεις: http://www.insomnia.gr/topic/391825-%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7%CF%82-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%AE/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειμαι εγω TS?:ο :( εγω δευτερο λογαριασμο που εχω και μπαινω του αδερφου μου ειναι τοσο κακο :(

 

Αν όντως έτσι είναι, τότε όχι δεν είναι κακό. Όμως, δε μπορούμε να μυρίσουμε τα νύχια μας, για να το ξέρουμε εξ αρχής. ;)

 

TS = topic starter = Αυτός που άνοιξε το θέμα.

 

 

Έχεις ήδη μια 7770 και θες να πάρεις και 2η? 

 

Ή έχεις άλλη και στοχεύεις σε 2x 7770?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια ηδη και θελω να παρω αλλη μια η αναλυση που παιζω ειναι 1680*1050 αλλα σκεφτομαι να κανω μετακομιση το pc στην 32 ιντσων που ειναι καλυτερη και θα αλλαξω και επεξεραγστη κια τροφοδοτικο για βα τις σηκωνεις εγω pc εχω 7770 sapphire OC αν παρω 7770 sapphire αλλα οχι την OC θα υπαρχη θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...