Προς το περιεχόμενο

Ερωτηματολόγιο


toumpouss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά έχω να κάνω μια εργασία για ένα μάθημα "Συμπεριφορά Καταναλωτή" και θα ήθελα αν μπορείτε να συμπληρώσετε υπεύθυνα το παρακάτω ερωτηματολόγιο γιατί χρειάζομαι όσο το δυνατόν μεγαλύτερο δείγμα.Link.png Site: https://docs.google.com/forms/d/1q4sQD00N2V8FIgEJcgP9Wybi2e7n9R2tZGuu7n98u0U/viewform">Ερωτηματολόγιο

Το θέμα είναι τα ζυμαρικά Barilla. Ένα λεπτό από τον χρόνο σας μόνο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας προλογος ειναι αναγκαιος. Επειτα συζηταμε αν εχει τα καταλληλα φοντα για να διαμοιραστει και να συμπληρωθει. Το στησιμο ενος ερωτηματολογιου δεν μια 10λεπτη υποθεση κι ενα google form. Εικαζω πως εισαι φοιτητης αρα το βλεπεις απο μια ακαδημαικη σκοπια, δεν μπορεις να το παρουσιαζεις ετσι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας προλογος ειναι αναγκαιος. Επειτα συζηταμε αν εχει τα καταλληλα φοντα για να διαμοιραστει και να συμπληρωθει. Το στησιμο ενος ερωτηματολογιου δεν μια 10λεπτη υποθεση κι ενα google form. Εικαζω πως εισαι φοιτητης αρα το βλεπεις απο μια ακαδημαικη σκοπια, δεν μπορεις να το παρουσιαζεις ετσι.

 

+1

 

To συμπλήρωσα κι εγώ. Φτιάξε λίγο το ερωτηματολόγιό σου γιατί δεν είναι εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα και εγω και θελω να πω οτι οντως εχει ενα προβλημα το ερωτηματολογιο. Ασχετα αν τρωμε ζυμαρικα, (που ολοι τρωνε), το οτι ξερουμε οτι τα Barilla ειναι τα πιο ακριβα μακαρονια αλλα δεν ξερουμε - θυμομαστε ποσο μεγαλη διαφορα εχουν απο τις υπολοιπες μαρκες ειναι ενα θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας προλογος ειναι αναγκαιος. Επειτα συζηταμε αν εχει τα καταλληλα φοντα για να διαμοιραστει και να συμπληρωθει. Το στησιμο ενος ερωτηματολογιου δεν μια 10λεπτη υποθεση κι ενα google form. Εικαζω πως εισαι φοιτητης αρα το βλεπεις απο μια ακαδημαικη σκοπια, δεν μπορεις να το παρουσιαζεις ετσι.

Σχετικά με το google form το χρησιμοποίησα γιατί ήταν ο μόνος τρόπος που ήξερα για να φτιάξω, αν μπορείς δώσε μου έναν αλλο καλύτερο τροπο για να ξέρω για την επόμενη φορά, επίσης το θεώρησα ως έναν γρήγορο τρόπο για να μαζέψω απαντήσεις βέβαια δεν ξέρω καποιον αλλο τρόπο όπως είπαμε αν μπορείς ..help :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συμπληρωσα και εγω, αλλά no offence μου φαινεται λιγο προχειρο. Αν ειναι για σχολή και για 5αρι εισαι καλά, αν θες παραπάνω εμπλουτισέ το!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...