Προς το περιεχόμενο

Επιλογή camping


Duck Dodgers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, βρεθήκαμε με μια παρέα 5-6 ατόμων και λέμε φέτος το καλοκαίρι να πάμε "διακοπές" για πρώτη φόρα μόνοι μας (ηλικίες 16-17) αλλά δεν παίζουν πολλά λεφτά είπαμε να πάμε σε κάποιο οικονομικό camping στην πελοπόννησο για να μην έχουμε καράβια κτλπ..

θέλουμε κάτι οικονομικό όπως είπα και πιο πριν, περίπου μια εβδομάδα σχεδιάζουμε να πάμε

οπότε ψάχνουμε κάτι οικονομικό, καθαρό, με κόσμο στις ηλικίες μας και πάνω, να έχει καλές/οργανωμένες παραλίες εκεί κοντά και τα μαγαζιά διασκέδασης και μη (super market κτλπ) να μην απέχουν πολύ ώρα με τα πόδια!

ΑΑ δώστε μου και καμιά ιδέα για το τι να πάρω μαζί μου,τι να προσέξω ,πως να έχω τα πράγματα μου ασφαλή τις ώρες που δεν θα είμαι εκεί!
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας!

Τίμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφόνησος. Κάποια στιγμή θα πάτε, ε ωραία θα είναι να πάτε τώρα :)

 

Αν δεν ήσουν Πάτρα, θα πρότεινα paradise mykonos. Μπορείς να κάνεις τις καλύτερες διακοπές σου με τα λιγότερα χρήματα. Λεωφορείο όλο το 24ώρο οπότε δεν χρειάζεσαι μεταφορικό μέσο, για ποτό αγοράζεις απο S.Market και αράζεις στα σοκάκια, και στο κάμπινγκ είναι ΟΛΗ μέρα ενα τεράστιο πάρτυ, απλά ξυπνάς και μπαίνεις στο πάρτυ στα 100 μέτρα (τζάμπα φυσικα). Μπορείς να την βγάλεις ευκολα με 20 ευρώ / ημέρα (φαγητό , διαμονή, βόλτες κλπ) Εϊναι το νησί που με 20 ευρώ την ημέρα, μπορείς να περάσεις το ίδιο με κάποιον που έδωσε 2000 την ημέρα ;)

 

Καράβι απο Ραφήνα ή Πειραιά και στι λιμάνι της Μυκόνου σε παραλαμβάνει λεωφορείο του κάμπινγ ;)

 

Για να δεις τι γίνεται στο camping ΌΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. Ότι και να σου πω είναι ελάχιστο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δεν λέω μόνο το βίντεο τα λέει όλα αλλά θα ανέβουμε πολύ με το να πάμε Ραφήνα και μετά με καράβι..
εντός 
πελοποννήσου κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φοιτητικό (αν έχετε κάρτα) είναι 20 ευρώ πήγαινε - έλα Αθήνα

+ 50 Ραφήνα - Μυκονος πήγαινε έλα.

+ΚΤΕΛ 7 ευρώ.

 

Η αλήθεια είναι πως βγαίνουν κάπου 60 ευρώ επιπλέον - γιατί κάτι σε κτελ θα πληρώσετε.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...