Προς το περιεχόμενο

Acer Liquid S1 - Το πρώτο phablet της Acer με κόστος €329


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να σημειώσουμε ότι πρόκειται για παρατσούκλι και όχι για επίσημο όρο οπότε και η εν λόγω κατηγορία δεν υπάρχει επίσημα. 

 

Στο θεμα

Δεν ειμαστε στον στρατο για να μου δινεις διαταγες αγαπητε....προτασεις τυπου "Στο θεμα" στους φιλους σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθούν να ανταγωνιστούν τη Samsung, ωστόσο η Samsung προσφέρει κάτι εντελώς διαφορετικό. Εδώ μιλάμε για ένα smartphone με μεγάλη οθόνη, στο Note για μια κατηγορία μόνο του. Δεν παίρνει κάποιος το Note για την οθόνη μόνο, αλλά κυρίως για το S-Pen κάτι το οποίο δεν φαίνεται να έχουν καταλάβει, ή μάλλον δε τους συμφέρει να καταλάβουν οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε διατάσσω να ξαναδιαβάσεις την "επίμαχη" δημοσίευσή μου

ειδα οτι την επεξεργαστηκες αγαπητε.....για αυτο και δεν θελησα να δωσω συνεχεια στην "ατυχη" στιγμη που ειχες....μην το συνεχιζεις ομως φτανει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσίευσα καταλάθος μισοτελειωμένη απάντηση, θεώρησα ότι θα το έπαιρνες χαμπάρι γιατί είναι προφανές όπως και το χιούμορ μου. Ελπιζω τώρα να είναι κατανοητό ποιος είχε δυο ατυχές στιγμές; 

 

Τα μη σχετικά με το θεμα μυνηματα μας θα αυτοκαταστραφουν πιστευω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσίευσα καταλάθος μισοτελειωμένη απάντηση, θεώρησα ότι θα το έπαιρνες χαμπάρι γιατί είναι προφανές όπως και το χιούμορ μου. Ελπιζω τώρα να είναι κατανοητό ποιος είχε δυο ατυχές στιγμές; 

 

Τα μη σχετικά με το θεμα μυνηματα μας θα αυτοκαταστραφουν πιστευω. :-)

Ειπαμε τελος μεγαλε.....;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Εγω πάντως αντι για phablet θα το ονομαζα Tablone!(TABLet-PhONE

 

Ακόμα καλύτερα: Tabone!

Αχαχαχααααα!

 

Εντάξει, βάλτε τα τσαντάκια σας στην άκρη οι από πάνω.

 

Swyped from my MI 2 using Insomnia

Επεξ/σία από deceit
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, η Acer παρουσιάζει το 2013 Phablet με χαρακτηριστικά του 2012 (noteII) και σε καλή τιμή. Όταν βγει το Note3 το Note2 κάπου στα ίδια λεφτά θα είναι. Εγώ πάντως θεωρώ ότι οριακά οι 5" του S4 είναι αρκετές και το επιπλέον είναι υπερβολή για κάποιον που έχει μια μόνο συσκευή. Στα υπέρ του ACER ότι είναι δικαρτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο 1GB RAM μπόρεσαν να χορέσουν σε όλο αυτό; Είμαστε στη μέση του 2013.

Η πρώτη έκδοση του mt6589 έχει πρόβλημα και δεν υποστηρίζει πάνω από 1 gb τώρα βγαίνει η βελτιστοποιημένη έκδοση που υποστηρίζει παραπάνω ραμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαστε στον στρατο για να μου δινεις διαταγες αγαπητε....προτασεις τυπου "Στο θεμα" στους φιλους σου

Λιγα με το στρατο μην εχουμε αλλα εεε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...