Προς το περιεχόμενο

προβλημα windows!!


leyteris1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα ειμαι καινουριος στο forum.εχω ενα acer aspire 5542G και μολις κανει εκκινηση και μπαινει τρωει κολλημα στην μπαρα εργαλιων μπωρει και μιση ωρα.οταν ζεσταθει μπαινω στο ιντερνετ ανοιγω σελιδα και παγωνει ολος δεν κουνιετε τιποτα.και μερικες φορες μου εμφανιζει μπλε οθονες.πριν απο ολα αφτα ειχα συνδεση ενα usb με ενυσχιτη (πριζας) που εβαλα κατα λαθος τα καλωδια αναποδα και τωρα δεν δουλευουν τα 2 usb απο τα 4.λετε να φταει αυτο?του εκανα format και τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα ειμαι καινουριος στο forum.εχω ενα acer aspire 5542G και μολις κανει εκκινηση και μπαινει τρωει κολλημα στην μπαρα εργαλιων μπωρει και μιση ωρα.οταν ζεσταθει μπαινω στο ιντερνετ ανοιγω σελιδα και παγωνει ολος δεν κουνιετε τιποτα.και μερικες φορες μου εμφανιζει μπλε οθονες.πριν απο ολα αφτα ειχα συνδεση ενα usb με ενυσχιτη (πριζας) που εβαλα κατα λαθος τα καλωδια αναποδα και τωρα δεν δουλευουν τα 2 usb απο τα 4.λετε να φταει αυτο?του εκανα format και τιποτα.

αν εισαι σχετικος με αυτα ελενξε λιγο τις θερμοκρασιες μπας και δημιουργητε προβλημα απο θερμοαγωγιμη παστα η απο σκονη.επισης κανε reset το bios κια τελος κανε μια επαναφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμε ασχετος απο αυτα πριν το κανω format το λαπτοπ το ειχα ανοιξει το εβγαλα μονο το εξωτερικο δισκο για να βγαλω τη μητρικη και με ενα σεσουαρ το καθαρισα.μετα απο αυτο και τα usb οπως ειπα παραπανω μου κολλαει στην εκκινηση ολο.οσο για την θερμοκρασια εχω αγωρασει μεγαλο ανεμηστηρα κατω απο το λαπτοπ το οποιο ψυχει ολο.πως κανω reset το bios?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...