Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν το Office 2013 στα «μικρά» Windows 8.1 tablets με x86 αρχιτεκτονική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά εσένα και καφετιέρα να έβγαζε η microsoft με μπρικι πάλι θα ήσουν ενθουσιασμένος.. :P

Εμενα πάντως και τιποτα να μη μου εβαζε η μαμα ms,μου φτάνει που εχει "φιλοψαχνο" και "απλοχερι" αδελφο(aka ο γνωστός κ πολυαγαπητος σε ολους μας,"θειος")!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ καλές αλλαγές.Ως ικανοποιημένος χρήστης windows8  μαλλον θα είναι οι αλλαγές που χρειάζονται για να το κάνουν ακόμη πιο γαμάτο σύστημα.!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εσένα και καφετιέρα να έβγαζε η microsoft με μπρικι πάλι θα ήσουν ενθουσιασμένος.. :P

Aν ειχε Metro Interface και την μουσικη μου αυτοματα απο καθε Windows συσκευη μου να την παιζει το πρωι, και σενα θα σου αρεσε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εντυπωσιάστηκα από το βίντεο με τα νέα features

αλλά αν έχουν το office pre-installed τότε θα το σκεφτώ ακόμα πιο πολύ για ταμπλετ με windows.

Άλλωστε αν θα έπαιρνα tablet θα το έπαιρνα κατά βάση γιατί χρειάζομαι κάτι ελαφρύ με δυνατότητες office και καλή οθόνη. To laptop πλέον μου φαίνεται βαρύ (όταν στην αγορά κυκλοφορούν τόσα ωραία tablets)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία. Πόσο εύκολο είναι να επεξεργάζεσαι κείμενο σε touch οθόνη (και μην μου πείτε ότι συνδέεις πληκτρολόγιο γιατί τότε παίρνω laptop) ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία. Πόσο εύκολο είναι να επεξεργάζεσαι κείμενο σε touch οθόνη (και μην μου πείτε ότι συνδέεις πληκτρολόγιο γιατί τότε παίρνω laptop) ??

 

Απλά είναι τελείως αδύνατο για επαγγελματική δουλειά, όπως και ανέφικτο είναι και να γράφεις κείμενο σε touch πληκτρολόγια.

Τα tablet είναι απλά συσκευές ψυχαγωγίας και ενημέρωσης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια απορία. Πόσο εύκολο είναι να επεξεργάζεσαι κείμενο σε touch οθόνη (και μην μου πείτε ότι συνδέεις πληκτρολόγιο γιατί τότε παίρνω laptop) ??

Μη το ζαλιζεται πολυ το θεμα!

Τα windows tablets ειναι οι αντικαταστατες των netbooks/ultrabooks και το office θα το δουλευεις με το keyboard&touchpad τους!

Και οσοι θα θελουν να του περασουν linuxακι,προς το παρον θα μπορουν να βαζουν τη touch version του Ubuntu,γιατι μονο αυτο κ τα windows8 υποστηριζουν πλήρως την υβριδική μορφη αυτων των συστηματων!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κυκλοφορήσουν με τον τετραπυρινο Bay Trail 8ιντσα tablet πρώτα και βλέπουμε πως θα κινηθούμε.

 

Καλοδεχούμενη τέτοια κίνηση αλλα συνολικά από όλες τις πλευρές( χαρακτηριστικα/εξοπλισμό/ντιζαιν/) θα κριθούν και όχι μόνο από το office για το αν κινηθούμε προς απόκτηση τέτοιου tablet.

 

Sent from my iPad Mini using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία. Πόσο εύκολο είναι να επεξεργάζεσαι κείμενο σε touch οθόνη (και μην μου πείτε ότι συνδέεις πληκτρολόγιο γιατί τότε παίρνω laptop) ??

 

σε iphone 3gs που δουλεύω το documents to go (τύπου office) γράφω άνετα και χωρίς πολλά λάθη και γρήγορα με τους αντίχειρες σε landscape mode γιατί το πληκτρολόγιο βγαίνει ακριβώς στη θέση που πρέπει.

Το πρόβλημά μου είναι ότι βγάζω τα μάτια μου στην οθόνη. Αυτό είναι το πρόβλημά μου και γι αυτό σκεφτόμουν ταμπλέτα αλλά από την άλλη το πληκτρολόγιο στην ταμπλέτα θα είναι τεράστιο μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...