Προς το περιεχόμενο

Το καλυτερο need for speed ειναι...?


imHeisenberg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Need for speed The Run δεν το έχω παίξει online αλλά μόνο η εμπειρία του  single player σου φτάνει και μετά είναι το need for speed most wanted 2012 είναι όλλα τα λεφτά 

 

Για πες μας την άποψή σου για το single player του The Run. Αξίζει ? Γιατί είμαι φαν της σειράς, έχω παίξει τα Hot Pursuit και Most Wanted (2010), (2012) αλλά το The Run δεν το έχω δει ακόμα. Είναι καλό? Οι φήμες διίστανται. 

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες μας την άποψή σου για το single player του The Run. Αξίζει ? Γιατί είμαι φαν της σειράς, έχω παίξει τα Hot Pursuit και Most Wanted (2010), (2012) αλλά το The Run δεν το έχω δει ακόμα. Είναι καλό? Οι φήμες διίστανται. 

 

Ευχαριστώ.

Καλυτερα εμπειρια στο πρωτο ΧΒΟΧ ηταν το most wanted black edition. Στο 360 μακραν και πεστε να με φατε ηταν το hot pursuit γιατι απλα εστελνε ολα τα arcade wannabe παιχνιδια (blur-split second etc) στον λακο με τα κ**οδαχτυλα.

 

Πηγα λοιπον και πηρα στα καπακια το The run που ρωταει ο φιλος ο κορτανας και οπως το εβαλα το εβγαλα, αφου πρωτα επαιξα τουλαχιστον μεχρι τη μεση (μεσα σε 4 ωρες). Τα αυτοκινητα εχουν απιστευτα βαρυ στριψιμο, τα challenges ειναι ψιλοανουσια και η αισθηση της ταχυτητας δεν ειναι εκει. Αν θες κορτανα σου δινω το δικο μου αντιτυπο.

 

ναι, τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...