Προς το περιεχόμενο

"σπασιματα" στην οθονη


vasilisbilias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά.

 

Κάποιες φορές, εμφανίζονται κάτι σπασίματα στην οθόνη μου με μαύρο χρώμα και κρατάνε για μερικά δευτερόλεπτα. Δεν νομίζω να είναι από πλευρά software, έχω κάνει αρκετές φορές format. Για κάρτα γραφικών λέω..... Εσείς τι λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

Κάποιες φορές, εμφανίζονται κάτι σπασίματα στην οθόνη μου με μαύρο χρώμα και κρατάνε για μερικά δευτερόλεπτα. Δεν νομίζω να είναι από πλευρά software, έχω κάνει αρκετές φορές format. Για κάρτα γραφικών λέω..... Εσείς τι λέτε;

πές και τι σύστημα έχεις φίλε μου.

απο θερμοκρασίες πως είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η καρτα γραφικων,ποιο ειναι το τροφοδοτικο σου ακριβως και τελος,στο κανει μονε σε ενα συγκεκριμενο παιχνιδι ας πουμε η σε οτι και να κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο υπολογιστής μου είναι desktop και έχει τα εξής χαρακτηριστικά:

 

cpu: amd athlon 64 x2 4200+

ram: ddr2 3gb

graphics: geforce 6150 le (έχω τα ενσωματωμένα)

Motherboard: asus m2npv-mx

τροφοδοτικό: 450 w (δεν βρήκα την μάρκα του)

 

Το κάνει κυρίως όταν είμαι στον browser, όταν αλλάζω παράθυρο. Τώρα Games δεν παίζω για να σου πω αν παρουσιάζει και εκεί προβλήματα. Η θερμοκρασίες μου είναι οκκκκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανε και σε εμενα. μαυρες και ασπρες γραμμες οριζοντια σε ολη την οθονη. δεν ασχοληθηκα αλλα σταματησε απο μονο του. η δικια μου καρτα γραφικων ειναι η 6200 le. μαλλον και σε εσενα μετα απο κανα 2 -3 εβδομαδες θα σταματησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανε και σε εμενα. μαυρες και ασπρες γραμμες οριζοντια σε ολη την οθονη. δεν ασχοληθηκα αλλα σταματησε απο μονο του. η δικια μου καρτα γραφικων ειναι η 6200 le. μαλλον και σε εσενα μετα απο κανα 2 -3 εβδομαδες θα σταματησει

 

Μπα.... μήνες είναι το πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά.

 

Κάποιες φορές, εμφανίζονται κάτι σπασίματα στην οθόνη μου με μαύρο χρώμα και κρατάνε για μερικά δευτερόλεπτα. Δεν νομίζω να είναι από πλευρά software, έχω κάνει αρκετές φορές format. Για κάρτα γραφικών λέω..... Εσείς τι λέτε;

δοκιμασες να συνδεσεις τον υπολογυστη σου σε αλλη οθονη να σιγουρευτεις οτι ειναι απο την καρτα γραφηκων ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έπαθα προχθές, κράσαρε συνέχεια ο chrome και ο nvidia driver. Έχω πάνω μια 9800 ή 9600 GT (έκαψα τη δικιά μου με καφέ.)

Το πρόβλημα ξεκίνησε όταν ήθελα να περιστρέψω την οθόνη και τραβήχτηκε το καλώδιο, τότε κρασαρε όλο το πισι, το πρωί τον άνοιξα 

και έβγαλα το στήριγμα του κουτιού και έβαλα βίδα να την στηρίζει καλά και την κούμπωσα καλά. Τώρα είναι όλα οκ, με την κάρτα δικτύου

έχω ένα θέμα αλλά ίσως λυθεί... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...