Προς το περιεχόμενο

[laptop]HP Pavilion G6-2221(i3 3110M/4GB/7670M/500GB/win8) 399 Ευρώ o κωτσος


NteliX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και οπως γινεται παντα μεσα σε 12 ωρες εχει ληξει η προσφορα.....γιατι γινεται παντα αυτο?

ενα πραγμα δεν εχω καταλαβει στις εταιριες, οταν ενα προιον παει καλα και πουλαει , γιατι δε το ξαναφερνουν? ή το φερνουν, αλλα με την αρχικη τιμη ????    ανετα μπορουν να ξαναφερουν το προιν......

δε ειμαι ο σουπερμαν ετσι ωστε μολις βγει μια προσφορα θα τρεξω αμεσως να το παρω,,πρεπει πρωτα να το ψαξω,να δω κριτικες, να κανω ερευνα αγορας και να μαζεψω τα χρηματα.

Για αυτο ομως και λεγονται προσφορες.  Οποιος προλαβει, προλαβε.

Η καθε εταιρεια προσφερει στο εκαστοτε καταστημα/πωλητη καποια Χ τεμαχια ως ειδικη προσφορα. Οταν αυτα τελειωσουν, 

τελος η προσφορα και επιστρεφουμε στην κανονικη τιμη. 

Οσον αφορα το 'δε ειμαι ο σουπερμαν ετσι ωστε μολις βγει μια προσφορα θα τρεξω αμεσως να το παρω,,πρεπει πρωτα να το ψαξω,να δω κριτικες, να κανω ερευνα αγορας και να μαζεψω τα χρηματα.'

Κανεις την παραγγελια σου με παραλαβη απο το καταστημα. Αν τελικα σου κανει, πας και το αγοραζεις. Αν οχι, το ακυρωνεις. Απλο νομιζω ειναι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δευτέρα βράδυ έκανα την παραγγελία στο mediamarkt με ταυτόχρονη πληρωμή και αυτή τη στιγμή δεν μπορούν να μου το παραδώσουν γιατί......έχουν τελειώσει τα αποθέματά τους. Περιμένουν νέα παραλαβή από τον προμηθευτή τους για να μου το στείλουν. Όταν τους είπα να πάω να το παραλάβω από ένα κατάστημά τους δεν με άφησαν, γιατί...... ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ :confused: :confused: :confused: .

Πάμε από Δευτέρα.......κι έχει ο Θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα βράδυ έκανα την παραγγελία στο mediamarkt με ταυτόχρονη πληρωμή και αυτή τη στιγμή δεν μπορούν να μου το παραδώσουν γιατί......έχουν τελειώσει τα αποθέματά τους. Περιμένουν νέα παραλαβή από τον προμηθευτή τους για να μου το στείλουν. Όταν τους είπα να πάω να το παραλάβω από ένα κατάστημά τους δεν με άφησαν, γιατί...... ΔΕΝ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ :confused: :confused: :confused: .

Πάμε από Δευτέρα.......κι έχει ο Θεός.

 

 

Όταν έλεγα εγώ ότι μόνο τα καταστήματα "τσίρκα" έχουν βάλει το εν λόγω λάπτοπ σε προσφορά (για ευνόητους λόγους) κάτι ήξερα.

 

Αρχίστε να ξυπνάτε λοιπόν σιγά σιγά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έλεγα εγώ ότι μόνο τα καταστήματα "τσίρκα" έχουν βάλει το εν λόγω λάπτοπ σε προσφορά (για ευνόητους λόγους) κάτι ήξερα.

 

Αρχίστε να ξυπνάτε λοιπόν σιγά σιγά :)

Έχω την εντύπωση ότι η προσφορά ήταν από την HP στα συγκεκριμένα καταστήματα και για συγκεκριμένα κομμάτια.

 

Όταν λες ευνόητους λόγους τι εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη βλεπω να σας προβληματιζει πιθανη χαμηλη ποιοτητα υλικων στα ΗΡ και Fujitsu, αν καποιος δεν εχει προβλημα να παρει γερμανικο πληκτρολογιο ας δει (για τις επομενες 15 ωρες) και αυτο το αντιστοιχων με το ΗΡ χαρακτηριστικων σε Sony Vaio-> http://www.getgoods.de/detail/index/sArticle/840841

429 ευρα +περιπου 17 ευρω μεταφορικα.

 

(πανω απο +100 εδω... https://www.skroutz.gr/s/2894189/Sony-Vaio-SV-E1513K1E-i3-3120M-4GB-750GB.html)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγκληματικο που κανει η ΗΡ στα φθηνα ειναι οτι εχει το ανεμιστηρακι απο κατω! Οποτε οπου και να το ακουμπησεις γινεται φουρνος...

Αν μπορεις να το παραβλεψεις αυτο, ειναι μακραν η καλυτερη λυση των τελευταιων ετων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hp ivy bridge, το asus sandy bridge.

Το hp 7670m, το asus hd3000.

To hp φοραει windows, το asus ειναι χωρις λειτουργικο συστημα.

Θες και αλλες καραμπινατες διαφορες;

 

Στα 365ευρω παντως μια χαρα ειναι το asus για i3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...