Προς το περιεχόμενο

Φορητα ηχεια X-Mini


original911

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους κ ολες!Αντικειμενο συζητησης τα φορητα ηχεια του τιτλου.Ειναι καλα?Αξιζουν?Αν καποιος εχει να προτινει καποια αλλα σε προσιτη τιμη ας το κανει!Η μουσικη που θα παιζει συνηθως θα ειναι ηλεκτρονικη(psy trance). B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το μέγεθος και τα λεφτά του είναι πολύ καλό, στη κατηγορία του το καλύτερο.

Το εχεις ακουσει απο κοντα?Το x mini capsule 2 ή το x mini max ειναι καλυτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το x mini capsule 2 έχω. Αν και ένα ηχείο σου δίνει την εντύπωση του στερεοφωνικου ήχου. Δυνατό για το μέγεθος του και πολύ καλές υψηλές συχνότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το x mini capsule 2 έχω. Αν και ένα ηχείο σου δίνει την εντύπωση του στερεοφωνικου ήχου. Δυνατό για το μέγεθος του και πολύ καλές υψηλές συχνότητες.

Καλυτερα λες να παρω το x mini capsule 2 κ αν χρειαστω να παρω κ αλλο ενα να τα κανω 2? :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαρτάται τι θέλεις. Το mini max έχει στερεοφωνικό ήχο. Το άλλο είναι μονοφωνικό, δεν ξέρω αν θα έχεις στερεοφωνικό ήχο όταν συνδέσεις μεταξύ τους δυο capsule.

Αν σε ενδιαφέρει η φορητοτητα νομίζω ότι το capsule που είναι μόνο ένα ηχείο είναι καλύτερη επιλογή.

Επεξ/σία από EXARXEIA_CITY
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται τι θέλεις. Το mini max έχει στερεοφωνικό ήχο. Το άλλο είναι μονοφωνικό, δεν ξέρω αν θα έχεις στερεοφωνικό ήχο όταν συνδέσεις μεταξύ τους δυο capsule.

Αν σε ενδιαφέρει η φορητοτητα νομίζω ότι το capsule που είναι μόνο ένα ηχείο είναι καλύτερη επιλογή.

Μμμ..Με εβαλες σε σκεψεις για τον στερεοφωνικο ηχο... :wacko: Θα ψαξω να μαθω κ θα δω.Ευχαριστω πολυ παντως φιλε να σαι καλα!! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...