Προς το περιεχόμενο

Εργασια σε καταστηματα κινητης τηλεφωνιας (Wind,Cosmote,Vodafone)


ArisLoco

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια εχω μια απορια σχετικα με την εργασια στα συγκεκριμενα μαγαζια.Η απορια μου ειναι η εξης:

Εχω ακουσει οτι σtους εργαζομενους κανουν μεγαλα promotions να το πω, δεν ξερω ακριβως σε σχεση με τις συσκευες που θα εχουν.Εχω δει κιολας τους εργαζομενους να κυκλοφορουν με ακριβα κινητα σχεδον παντα.Ειναι κατι που συμπεριλαμβανεται στα θετικα της δουλειας η ειναι απλα μια συμπτωση;Ευχαριστω προκαταβολικα :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Έχω μια φίλη που δουλεύει στον Γερμανό και έναν άλλο φίλο μου που έχει ο πατέρας του vodafone-corner.Κανένα promotion με συσκευές.Αν εξαιρέσω τον φίλο μου, που μπορεί να πετύχουν μια καλύτερη επιδότηση, αν μιλήσουν με τον υπεύθυνο του νομού.και αυτό όχι πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ψωνια.μπορει να δουλευουν για 500ε αλλα θελουν το κινητο να εχει πιο πανω απο το μεροκαματο τους.

οκ να τους εδωσαν μεγαλυτερη επιδοτηση  αλλα ξεχασατε να πειτε οτι θα δεινουν για 1-2χρονια τουλαχιστον 50ε το μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ψωνια.μπορει να δουλευουν για 500ε αλλα θελουν το κινητο να εχει πιο πανω απο το μεροκαματο τους.

οκ να τους εδωσαν μεγαλυτερη επιδοτηση  αλλα ξεχασατε να πειτε οτι θα δεινουν για 1-2χρονια τουλαχιστον 50ε το μηνα

 

χαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάποιος δουλεύει σε τέτοιο κατάστημα λογικό είναι να έχει ένα ψώνιο με τα κινητά και να δίνει τα χρήματά του εκεί.

Όπως και ένας πωλητής σε κατάστημα με η/υ πιθανόν να έχει σούπερ υπολογιστή. Αυτό δεν σημαίνει ότι τους χαρίζουν αντικείμενα αξίας 500-1000.

 

Πιθανόν να έχουν κάποια μικρή έκπτωση (όπως συμβαίνει με τους υπαλλήλους στο πλαίσιο για παράδειγμα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...