Προς το περιεχόμενο

2013-2014 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειμαι φαν του Mark Strong, ετσι ανακαλυψα τη σειρα και σκεφτομαι να την ξεκινησω.. δεν εχω ιδεα τι λεει σεναριακα, σκηνοθετικα και ερμηνευτικα.

 

επισης ωραια επαιζε και στο Suits ο Costabile.. δεν ξερω αν συμμετεχει πολυ στο low winter sun

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το brooklyn ειναι απο τον τυπο πισω απο το office και park rec.το λογικο ειναι οτι θα ειναι τουλαχιστον οκ.θα περιμενω να βγουν μερικα επεισοδια και θα το ξεκινησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα και το brooklyn. Λοιπον δεν ειμαι φαν του SNL crew, και αυτο ειχε καμποσους μεσα. Δεν ξερω και αν γραφει καποιος απο αυτους τα επεισοδεια. Αλλα ο πιλοτος του μπρουκλιν μου αρεσε! Ειχε καλα αστειακια, εμοιαζε καλογυρισμενο, ειχε μια συνοχη. Πχ στο dads ειναι σαν να βλεπεις ενα σοου με 50 διαφορετικες σκηνες ραμενες, αθλιο εντιτιγκ, αθλιο  ακτιγκ, χιουμορ, διαλογοι....μπλα μπλα. Βγαζουν κατι κακοφτιαγμενο. Εδω ειναι το αντιθετο, μοιαζει καλοδουλεμενο. Η πλακα ειναι οτι διαβαζω σχολια στο imdb για το ποσω απογοητευμενοι ειναι οι περισοτεροι. Λιγο καλυτερο λεει απο το dads.  Σορυ αλλα ο πιλοτος του dads για μενα ηταν 1/10, το μπρουκλυν ανετο 7ρακι. Η μπατσινα ειναι σουπερ μωρο, ο snl τυπος δεν ειναι αθλιος οπως θα περιμενα, ο τερι εχει παντα γελιο, ο καπταιν με χαλαει λιγο, αλλα αμα παιζει ποιο χαλαρο ρολο ισως ειναι καλος. Απο τον πιλοτο οι χαρακτηρες φαινονται μονοδιαστατοι, η τυπισα που ειναι συνεχεια τσαντισμενη, η λατινα που παλευει να καθιερωθει, ο σουπερ ντετεκτιβ που ειναι ανωριμος και χαβαλες.........μπλα μπλα. Οποτε δεν ξερω πως θα εξελιχθει. Αλλα το ολο στυλ ειναι σε δοση τρελας και αυτοσαρκασμου και μια χαζο κοροιδευτικη βερσιον των ντετεκτιβ σειρων, οποτε εαν εχουν εμπνευση και καλα αστεια, δεν χρειαζεσαι και τιποτα αλλο. 20λεπτη κωμοδια ειναι. Στο ιδιο στυλ ηταν και το reno 911 και το προτεινο σε οσους δεν το εχουν δει. Αρκετα ποιο παλαβιαρικο.  Και το death valley δεν ηταν κακο και ας ηταν απο το mtv. check them out!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...