Προς το περιεχόμενο

2013-2014 TV Season


DKNI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 963
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοείς; Στην "ώρα" του δεν βγήκε; 

Επίσης κυκλοφόρησε το 1ο επεισόδιο του The Tomorrow People.

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Tomorrow_People_%28U.S._TV_series%29

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρη ανακεφαλαιωση των καινουργιων σειρων που παρακολουθω.

 

Brooklyn Nine-Nine: Ισως η καλυτερη απο αυτες που βλεπω. Διαφορετικη, αστειες καταστασεις, χαρακτηρες τρελοι που εχουν να δωσουν γελιο ακομα και σε μερα που το σεναριο δεν βοηθαει. Δεν νομιζω να μεινει μια και ειναι τελειως διαφορετικο, και πειραματα τετοιου στυλ δεν εχουν πετυχει (reno 911)

 

Dads: Καθε επεισοδιο μου φαινεται και καλυτερο. Σιγουρα μου αρεσει, αλλα πιστευω οτι δυσκολα θα μεινει. To ρατσιστικο χιουμορ του McFarlane οπου καθε επεισοδιο παιρνει αμπαριζα εβραιους gay κλπ στα κινουμενα σχεδια συγχωρειτε, εδω νομιζω οχι. Κριμα

 

Mom: H πολυ καλη Anna Faris κανει οτι μπορει για να συμμαζεψει ενα μετριοτατο καστ και ενα ανυπαρκτο σεναριο αλλα μου φαινεται δεν θα τα καταφερει

 

The Crazy Ones: Τα λεγα εγω. Οσο μεινουν προσκολλημενοι στον williams η σειρα δεν θα εχει μελλον. Το 90% της σειρας ειναι ο williams να λεει ασχετα αστεια και να κανει μιμησεις. Μονο αν εχει κλειδωμενο συμβολαιο θα μεινει, αλλιως...

 

Marvel Angents of SHIELD: Καλουτσικη, με ικανοποιητικα εφε. Δεν με χαλαει, ουτε τρελενομαι. Θα δειξει. 

 

Hello Ladies: Οκ, ειμαι φανατικος του ΗΒΟ αρα οτι βγαζει ειναι βιβλος. Η σειρα εχει το περισσοτερο potential απο ολες, με μερικες στιγμες πραγματικα πολυ καλες. 

 

Αυτα. εχουμε κανενα site Που να λεει ratings??? Να δουμε τι θα κοπει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ελπίζω να επιβιώσει το Brooklyn 99, μέχρι στιγμής μου αρέσει αρκετά...

 

άρχισε σήμερα και το The Tomorrow People...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...