Προς το περιεχόμενο

paypal με κλεψανε τι μπορο να κανω??


Evilbill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα αγορασα χθες ενα account λολ μεσο paypal 50ευρο..αλλαξα τα παντα..σημερα το πηρε πισω με support..μιλισα μαζι του παλι και μου πε οτι το πηρε και αυτος απο αλλον και μαλλον αυτος το αλλαζει και τετοια..μπορο κατι να κανω??το μονο που εκανα ειναι report στο paypal στην συναλλαγη που καναμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντικειμενικα δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Αν μπορέσεις να κανεις κατι , ισως μονο μεσω paypal. απο την Riot δεν θα δεις φως , καθως ειναι κατηγορηματικοι οσον αφορα τα accounts και την πωληση/αγορα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ το μονο που μπορείς να κανει ειναι καταγγελία στην Riot οτι εγινε η συγκεκριμένη αγοραπωλησία απο τον ταδε χρήστη, αντε ομως να του κλείσει το account τώρα μου φαίνεται δύσκολο να πάρεις τα χρήματα σου πισω..... ειδικά σε τετοια αγοραπωλησίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ το μονο που μπορείς να κανει ειναι καταγγελία στην Riot οτι εγινε η συγκεκριμένη αγοραπωλησία απο τον ταδε χρήστη, αντε ομως να του κλείσει το account τώρα μου φαίνεται δύσκολο να πάρεις τα χρήματα σου πισω..... ειδικά σε τετοια αγοραπωλησίες.

το account του το κλεισε και μετα μου κανε και παραπονα το πιτσιρικι απο πανω..ενας γερμανος ειναι 17 ετων που κανει σμερφ accounts..τεσπα εκανα στο paypal report αλλα για 35ευρο και εγω δεν νομιζω να κανω κατι ειναι πολι λιγα για να ασχολιθουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το account του το κλεισε και μετα μου κανε και παραπονα το πιτσιρικι απο πανω..ενας γερμανος ειναι 17 ετων που κανει σμερφ accounts..τεσπα εκανα στο paypal report αλλα για 35ευρο και εγω δεν νομιζω να κανω κατι ειναι πολι λιγα για να ασχολιθουν

 

Και για 1€ ασχολουνται φιλε μου.. το θεμα ειναι να ειναι ξεκαθαρο οτι σε εκλεψε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για 1€ ασχολουνται φιλε μου.. το θεμα ειναι να ειναι ξεκαθαρο οτι σε εκλεψε!

καθαρα φενετε ειπε και ψεματα οτι ιταν δικο του ενω μετα μου πε οτι το αγορασε απο αλλον γι αυτο και εφαγε ban στο τελος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθαρα φενετε ειπε και ψεματα οτι ιταν δικο του ενω μετα μου πε οτι το αγορασε απο αλλον γι αυτο και εφαγε ban στο τελος

 

E τοτε κανε αναφορά στο paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου αν αλλαξες τον κωδικο ,πως γινετε να εκλεισε ο αλλος το  acount?Μονο αν ειχε πληρωσει κατι μεσα απο εκει και  τους εδωσε τα στοιχεια του paypal.Παραξενα πραγματα.Κανε complaint  στο paypal και γραψε οτι πουησε acount κλεμενο και οτι θες τα χρηματα σου ιας και δεν το γνωριζες.Αυτο.



Μεγαλη προσοχη στα ξενα site,παρχυν αρκετοι κλεφτες.Πριν καποιες μερες αγορασα 5 ευρω ενα bronze 5   30 lvl acont για smurf.Ενω επαιζα ενας μου εγραωε δωσε μου πισω το  acount,για 5 ευρω δεν το πολυσκεφτηκα ,του ειπα την ιστορια και του εδωσα τ acount του.Ποτε δεν θα εδινα σε καποιον που δεν τν ξερω παραπανω απο 10 ευρω για acount.Προσοχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου αν αλλαξες τον κωδικο ,πως γινετε να εκλεισε ο αλλος το  acount?Μονο αν ειχε πληρωσει κατι μεσα απο εκει και  τους εδωσε τα στοιχεια του paypal.Παραξενα πραγματα.Κανε complaint  στο paypal και γραψε οτι πουησε acount κλεμενο και οτι θες τα χρηματα σου ιας και δεν το γνωριζες.Αυτο.

 

Μεγαλη προσοχη στα ξενα site,παρχυν αρκετοι κλεφτες.Πριν καποιες μερες αγορασα 5 ευρω ενα bronze 5   30 lvl acont για smurf.Ενω επαιζα ενας μου εγραωε δωσε μου πισω το  acount,για 5 ευρω δεν το πολυσκεφτηκα ,του ειπα την ιστορια και του εδωσα τ acount του.Ποτε δεν θα εδινα σε καποιον που δεν τν ξερω παραπανω απο 10 ευρω για acount.Προσοχη

πρεπει να αλλαξουν το support στιν riot καπιοι κανουν recover accounts που δεν ειναι καν δικα τους..εχεις πμ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιταχτε εδω το πιτσιρικι παει να βγει και απο πανω δειτε τι γραφει στο paypal

παει να βγει και απο πανω επειδι τον ειπα kid και επειδη ειπα για τι γερμανια καπια πραγματα ελεος δηλαδη εδω μου πε ψεματα και με εξαπατησε και θελει να βγει και απο πανω κριμα που δεν τον ειχα εδω κοντα να του δειχνα οτι δεν πεζουν με αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου απαντισαν λενε δεν ευθινοντε για services μονο για αντικειμενα και τετοια και μεσω e-bay σινιθως τους πηρα τηλεφωνο..στο καπακι εκανα και ενα close account στο paypal και το εγινε μαθημα ας το βρει απο το θεο το πιτσιρικι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...