Προς το περιεχόμενο

Go GoGadget Go !


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Πολύ καλη δουλεια,μπραβο!! θα ήταν βολικο,νομιζω, να προσθεσετε μια κατηγορια για εκτυπωτες και scanners.. BTW οι κατηγοριες δεν λετουργουν,οδηγουν στην αρχικη σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Members

Πολύ καλη δουλεια,μπραβο!! θα ήταν βολικο,νομιζω, να προσθεσετε μια κατηγορια για εκτυπωτες και scanners.. BTW οι κατηγοριες δεν λετουργουν,οδηγουν στην αρχικη σελιδα.

 

Λες για τις κονσόλες ε; Το φτιάξαμε - τώρα πρέπει να παίζουν σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θελω δεν ειναι κακο, μπορει καποιος να εχει γενικο ενδιαφερον για καποιες συσκευες, οπως εγω που ψαχνω ορισμενα τηλεφωνα, χωρις ομως να καιγομαι, αν μπορει να ειναι ορατο ποιος το θελει μπορει καποιος κατοχος να προσεγγισει τον ενδιαφερομενο να του κανει καποια καλη προταση και να τα βρουνε.

Παντως εγω θα προτεινα να μπορουμε ολα τα μελη να μπορουμε να βαζουμε συσκευες και απλα να εμφανιζονται με την ενδειξη προσωρινο ή μη εγκεκριμενο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα το λεγα το skroutz ειναι εστιασμενο στις τιμες, εδω ειναι πιο πολυ στην γνωμη των χρηστων για το συγκεκριμενο προοιον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλοί τρόποι με τους οποίους μπορεί να αξιοποιηθεί το κουμπί "το θέλω" και κάποιους από αυτούς θα τους δείτε υλοποιημένους με το τέλος αυτής της beta.

Όπως σύνδεση με τις "Αγγελίες" του forum..?  :X  Η database θα διευρυνθεί και στο Hardware ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

πιστεύω ότι θα μπορούσε να μπει link μέσα στο Insomnia, πχ δίπλα από τις κατηγορίες Forum/Wiki/Αγγελίες/Αρχεία

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 

 

 

Λες για τις κονσόλες ε; Το φτιάξαμε - τώρα πρέπει να παίζουν σωστά.

yeap,ολα οκ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Όπως σύνδεση με τις "Αγγελίες" του forum..?  :X  Η database θα διευρυνθεί και στο Hardware ?

 

Πρόθεσή μας είναι κάποια στιγμή να επεκταθεί η βάση του GoGadget και σε hardware που δεν το λες ακριβώς "gadget" (π.χ. κάρτες γραφικών, εκτυπωτές κλπ).

 

Γενικά πάντως θέλουμε κάθε νέα κατηγορία που προσθέτουμε να είναι όσο το δυνατόν πιο πλήρης όταν βγαίνει στον αέρα, ώστε να μπορούν οι περισσότεροι χρήστες να βρουν αμέσως το προϊόν που έχουν / είχαν / θέλουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η προσθήκη από τους χρήστες με ελεγχόμενη φόρμα θα διευκόλυνε και εσάς,επίσης σε σχέση με το insomnia πάντα που το gadget εδώ έρχεται σε δεύτερη μοίρα,η αξιολόγηση του βασικού hardware ενός υπολογιστή θα διευκόλυνε πολύ και θα βοηθούσε όλους αυτούς τους χρήστες που ζητούν ψάχνουν συνθέσεις..  αυτά προς σκέψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...