Προς το περιεχόμενο

Go GoGadget Go !


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Members

Μήπως πρέπει να προβλέψετε ένα κουμπάκι αναφοράς για λάθη στην περιγραφή/φωτογραφίες ενός gadget?

 

Νομίζω πως είναι καλή ιδέα. Για την ώρα, μπορείτε να κάνετε τέτοιου είδους επισημάνσεις στο σχετικό topic ή μέσω της φόρμας επικοινωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν εκει που εχει το κουμπακι που σε παει στο forum αν ηταν δυνατο να σε πηγαινε κατευθειαν στο topic για το προιον που εισαι..πχ αν κοιταω το iphone και πατησω φορουμ να με παει εδω http://www.insomnia.gr/forum/61-mobile-software/

και οχι http://www.insomnia.gr/index εδω...

Επισης θα ηταν καλυτερο σε προιοντα που δεν εχουν βγει ακομα να λειπει η αξιολογηση οπως ειδα τωρα για το xbox one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λόγος για "το θέλουν";

honest question,παρακαλώ απαντήστε.

Το πιο απλό που εγώ μπορώ να σκεφτώ είναι ότι αν έχεις δηλώσει ότι θες ένα συγκεκριμένο προιόν σε κάθε καινούρια αξιολόγηση ή ερώτηση ή αγγελία να λαμβάνεις κάποια ειδοποίηση για να είσαι up-to-date πάνω στο θέμα (αντίστοιχο του να παρακολουθείς κάποιο thread στο forum).

 

(Άσε που θα μπορούσε να χρησιμεύεσει και σαν μια ηλεκτρονική λίστα δώρων για τον  iΒασίλη! :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοίχτε και ένα Κλαίω-την-μοίρα-μου.gr και ένα GoΚινητά.org και ένα Έιδησεις-για-Κινητά-Και-ότι-άλλο-μας-κατέβει.tw

μπας και πάνε όλα τα ορκ εκεί και ξαναγίνει λίγο όπως ήταν το insomnia


PS. the monetarization goes clouds......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω πως οποιος δεν διαθετει στην συσκευη δεν θα μπορει να κανει και σωστο σχολιασμό και να δικαιολογησει την βαθμολογια του.

Καλη αρχη στην νεα σ2λιρα. Προσωπικα εκανα ολους τις αξιολογησεις που μπορουσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...