Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για το GoGadget


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρωτα απ'ολα καλο ξεκινημα με το site ! Εξαιρετικη ιδεα οπως και η υλοποιηση του !!  :-D

 

Παρατήρησα οτι οταν πας να επεξεργαστεις μια ηδη καταχωρημενη δικια σου αξιολογηση δεν σου επιτρεπει να αλλαξεις τιποτα,σαν να ειναι κλειδωμενα τα sections της αξιολογησης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

έκανα μια αξιολόγηση για το νεξους το 4

μπήκα μετά από λίγο να δω και τις υπόλοιπες και φαίνονται (προς το παρόν) 11 αξιολογήσεις οι οποίες είναι σε 3 "σελίδες"

από την 1η σελίδα μπορώ να πατήσω κανονικά πάνω στο link "Διαβάστε την πλήρη Αξιολόγηση" αλλά μόλις αλλάζω σελίδα και πατάω το ίδιο link από άλλη αξιολόγηση, με βγάζει σε άκυρη σελίδα

(στην αρχική)

μάλλον θέλει φτιάξιμο...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

 

καλησπέρα
έκανα μια αξιολόγηση για το νεξους το 4
μπήκα μετά από λίγο να δω και τις υπόλοιπες και φαίνονται (προς το παρόν) 11 αξιολογήσεις οι οποίες είναι σε 3 "σελίδες"
από την 1η σελίδα μπορώ να πατήσω κανονικά πάνω στο link "Διαβάστε την πλήρη Αξιολόγηση" αλλά μόλις αλλάζω σελίδα και πατάω το ίδιο link από άλλη αξιολόγηση, με βγάζει σε άκυρη σελίδα
(στην αρχική)
μάλλον θέλει φτιάξιμο...

 

 

Διορθώθηκε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Πρωτα απ'ολα καλο ξεκινημα με το site ! Εξαιρετικη ιδεα οπως και η υλοποιηση του !!  :-D

 

Παρατήρησα οτι οταν πας να επεξεργαστεις μια ηδη καταχωρημενη δικια σου αξιολογηση δεν σου επιτρεπει να αλλαξεις τιποτα,σαν να ειναι κλειδωμενα τα sections της αξιολογησης...

 

Για δοκίμασε τώρα και πες μου, πρέπει να έχει διορθωθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκίμασε τώρα και πες μου, πρέπει να έχει διορθωθεί

 

 

Διορθωθηκε !! Μια χαρα !

Καλη συνεχεια παιδια και εδω ειμαστε ολοι να συνεισφερουμε ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης:

η εικόνα του SNES νομίζω είναι η αμερικάνικη έκδοση... δε θυμάμαι να υπήρχε αυτό σε μας εκείνη την εποχή...την είχα την κονσόλα, δεν είναι αυτή που δείχνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε καποια προιοντα (λ.χ Touch pro 2, HD2, Nokia N95) κατω απο την ενδειξη Το Ειχα, εχει μεινει το αγγλικο κειμενο, Insomniacs had it :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

έκανα αναζήτηση το smartphone που έχω στην κατοχή μου Alcatel one touch 903 ,αλλά δεν υπάρχει στην λίστα!

καλή συνέχεια

 

Μήπως είναι αυτό; http://www.gogadget.gr/overview/Alcatel/ot-903

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...