Προς το περιεχόμενο
Την γνώμη σας για την επιλογή οθόνης εως 24 ίντσες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 38
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Έχω την Asus και περίμενα 2 βδομάδες γεμάτες να την πάρω από SpecialPrice. Σαν design οθόνης δεν υπάρχει τίποτα ανώτερο αυτή τη στιγμή δυστυχώς και ούτε νομίζω να υπάρξει σύντομα. Έχει πάρα πολύ καλή

Την Asus την έχει δουλέψει κανείς;

Εγώ θα σου πρότεινα την Dell UltraSharp U2412M την εχουν αρκετά παιδιά απο εδώ μεσα και αρκέτοι φίλοι που τους την εχω προτείνει ειναι ολοι ευχαριστημένοι.   Για IPS panel σε τετοια τιμή ειναι π

Ανέφερα πιο πάνω ότι καλό θα ήταν πριν αγοράσεις να δεις με τα μάτια σου ένα φθηνό IPS. Η έλλειψη μαύρου και η χαμηλή αντίθεση σε μερικούς ( και σε μένα) δίνει την αίσθηση ότι τα δείχνει όλα ξεπλυμένα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • 7 μήνες μετά...

καλησπερα και απο εμενα εγω εχω παρει την asus αλλα την 23 ισως το λαθος που εκανα ειναι οτι επρεπε να την παρω σε 27 τωρα ειναι αργα,εμενα μου αρεσει παρα πολυ ,αν εξερεσεις αυτο που λες με την κιτρινιλα το ειδα και εδω και εψαχνα ολες τις ρυθμισεις αλλα τιποτα λογικα ετσι ειναι οι ips δεν εχουν πολυ εντονο ασπρο δεν το μετανιώνω παντωε γιατι ειναι μια πολυ καλη οθονη βεβαια δεν εχω δει και καμια αλλη ουτε ειχα ποτε μου ιps για να κανω τις συγκρισεις.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.