Προς το περιεχόμενο

[Hdd/ext] WD 3TB usb2.0 @eshop.gr 108.90€


Evilbill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην ξεχάσετε να δείτε τα σχόλια από τον ανώνυμο χρήστη .........

 

Απορώ ποιος κάθεται να πιστεύει αυτά που γράφουν στις αξιολογήσεις e-shop, plaisio ...

Βάλε like και σε μένα Καρέτσο -_- <_<

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν εννοείς αυτόν, εγώ πάντως τον λάτρεψα! Θέουλας!

 

Από ανώνυμο χρήστη - Βαθμολογία 9

Πήρα δύο σε προσφορά και η δύο λειτουργούν μια χαρά και η κατοίκων παράδοση δεν φαίνεται να τους επηρέασε. Αυτό είναι το καλό με τους εξωτερικούς, η συσκευασία τους προστατεύει.

Στα θετικά είναι η αθόρυβη λειτουργία και το ωραίο φινίρισμα. Πραγματικά δεν ακούς καθόλου την μηχανική βελόνα. Επίσης κρατά καλή θερμοκρασία. Γενικός το χέρι σου δεν καίγεται αγγίζοντας τον μετά από ώρες λειτουργίας.

Ω πραγματικός χώρος που παίρνεις φαίνεται να είναι 2.72ΤΒ κάτι που είναι αρκετά λογικό για το μέγεθος.

Επίσης η τροφοδοσία δεν έχει "τούβλο", είναι μόνο το καλώδιο ρεύματος και το βύσμα.

Μεγαλύτερο μειονέκτημα είναι η έλλειψη διακόπτη on/off. Πρέπει να διακόψεις την τροφοδοσία. Είναι και το USB 2.0 αλλά αυτό το γνωρίζεις είδη.

 

"Ω πραγματικός χώρος που παίρνεις φαίνεται να είναι 2.72ΤΒ κάτι που είναι αρκετά λογικό για το μέγεθος."

 

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για αυτή την περιγραφή λέω .

Βy far η καλύτερη περιγραφή που έχω δει , εμβαθύνει τεχνικά και επιστημονικά όπου χρειάζεται χωρίς να σταματήσει να γίνεται κατανοητός και από τον απλό χρήστη.

Σίγουρα δικαιούται ποσοστά από τις πωλήσεις του δίσκου !!!!!!!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ παίζει να 'ναι ο ίδιος ανώνυμος που έγραψε κι το άλλο σχόλιο για τον δίσκο:

 

Από ανώνυμο χρήστη - Βαθμολογία 10

ΕΧΩ ΤΟΝ 1ΤΒ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ TO Crazy Sundays ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.
ΕΓΩ ΤΟΝ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΥΚΕΡΙΑ ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΕ!!!!!!!

 

Κάνει μπαμ απ' τα ορθογραφικά. Ούτε τα προσχήματα εκεί στο ε-σοπ  -_-

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποψιαστώ εσκεμμένα ορθογραφικά;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Σίγουρα εσκεμμένα, μου έχει τύχει σε πάρα πολλές κριτικές προιόντων τους να δω ορθογραφία νηπίου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να αλλαξω τιτλο και να τον κανω "τα μαργαριταρια της τρελης Κυριακης"; Ουτε ενα ποστ για το προιον του θεματος.    ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο συγκεκριμενος γινεται ευκολα εσωτερικός?

 

αυτή την ερώτηση έχω κι εγώ, αν γίνεται εσωτερικός χωρίς να χάσουμε την εγγύση... γιατί ως USB 2.0 τα 3 τέρα είναι ψιλο-άχρηστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή την ερώτηση έχω κι εγώ, αν γίνεται εσωτερικός χωρίς να χάσουμε την εγγύση... γιατί ως USB 2.0 τα 3 τέρα είναι ψιλο-άχρηστα

 

Τη χάνεις σίγουρα αν τον ανοίξεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...