Προς το περιεχόμενο

Eρωτηση για μαγαζι στη κινα


mpampis2013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα κι απο μενα Εχω βρει σε καλη τιμη το Ainol Nova 10 στο http://dealsprime.com/10-1-ainol-novo-10-hero-ii-tablet-pc.html

Το ερωτημα ειναι το ξερει κανεις αυτο το μαγαζι? Εχετε ακουσει κατι Ειναι αξιοπιστο? Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο καλυτερα Εψαξα στο google και η εταιρεια αυτη ειναι απιστευτη απατη Βρηκα ενα μονο site με θετικα σχολια και αλλα 100 με αρνητικα Η γνωμη μου Dont touch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω αδελφε Με αυτα που διαβασα στο ιντερνετ πραγματικα δεν το ακουμπαω αυτο το μαγαζι (και προλαβα και διαβασα 4-5 διαφορετικα φορουμ λογω του οτι δεν ειχα χρονο φαντασου και να συνεχιζα) Εχω και σαν δεδομενο οτι οι ξενοι χρηστες ειναι γενικα πιο ηρεμοι απο τους Ελληνες σε τετοια θεματα Δεν τρελλαινονται με το παραμικρο Οποτε για να γκαριζουν ετσι φαντασου τι γινεται τεσπα εγω προσωπικα δεν .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πω όντως τρομερή τιμή! Θα με ενδιέφερε και μένα η αγορα του σιγουρα

 

http://www.banggood.com/Wholesale-Ainol-Novo-10-Hero-Quad-Core-1_5GHz-10_1-Inch-IPS-Android-4_1-16GB-Tablet-p-60187.html 8 ευρω φτηνονερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Τι να σου πω αδελφε Με αυτα που διαβασα στο ιντερνετ πραγματικα δεν το ακουμπαω αυτο το μαγαζι (και προλαβα και διαβασα 4-5 διαφορετικα φορουμ λογω του οτι δεν ειχα χρονο φαντασου και να συνεχιζα) Εχω και σαν δεδομενο οτι οι ξενοι χρηστες ειναι γενικα πιο ηρεμοι απο τους Ελληνες σε τετοια θεματα Δεν τρελλαινονται με το παραμικρο Οποτε για να γκαριζουν ετσι φαντασου τι γινεται τεσπα εγω προσωπικα δεν .....

Καλα εσυ σε αλλο μιτο ελεγες οτι εφερνες τα ταμπλετ με την οκα τωρα μας λες οτι εισαι αδαης και ψαχνεσαι.

Τι απο τα 2 εισαι ρε φιλε?

Επεξ/σία από evmenis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως παρανοησες λιγακι φιλε ή μηπως δεν καταλαβαινεις αυτα που διαβαζεις? Δεν ψαχνομαι Μια απορια ειχα για ενα μαγαζι και δεν ισχυρισθηκα πουθενα οτι φερνω tablet με την "οκα" Απλα ειπα οτι εχω ασχοληθει με τη Κινα και μαλιστα συνιστουσα στα παιδια εαν θελουν να κανουν αγορα απο Κινα να παρουν απο καποιο που ξερει την αγορα και υπαρχουν πολλοι. Αυτο με το οτι ειμαι 'ειδικος" απεχει παρα πολύ Μηπως με εχεις μπερδεψει με κανεναν αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...