Προς το περιεχόμενο

Επεκτείνεται η διαθεσιμότητα υπηρεσιών VDSL 30 και 50 Mbps - Νέες περιοχές σε Νότια και Βόρεια Προάστια της Αθήνας


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Ρε φίλος δεν ασχολουμε με την πολιτική ιδιαίτερα. Αλλά αυτο με τον δημαρχο το ακούω πολύ καιρό τώρα.Πόσα χρόνια είναι ο ιδιος δήμαρχος στο Περιστέρι?

Φαντασου μένω και Περιστέρι !

2η 4ετία διανύει τώρα...

 

Τι τραβάτε στις πολεις... Εδω στις Σέρρες το τελευταίο DSL κλειδώνει 17 ...και εσείς λέτε για 3????? ....

στις Σέρρες υπάρχει διαθετιμότητα VDSL από καμπίνες (FTTC) όμως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τρολλαρει ο ΠΟΤΕ, προσπαθω να δω διαθεσιμοτητα στη περιοχη μου και δε βγαζω ακρη με το captcha , δε μου το παιρνει 

Εδώ και μισή ώρα παλεύω με το captcha, wtf?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν τα λες και προβλήματα, απλά δεν έχουν ενεργοποιήσει ή προσθέσει τις νέες περιοχές πλήρως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κοιτανε καλυτερα να φτιαξουν το απλο adsl που αφορα το 98% του πλυθησμου;Εν ετη 2013 και στην Θεσσαλονικη συνδεομαι στα 5900...καραγκιοζηδες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κοιτανε καλυτερα να φτιαξουν το απλο adsl που αφορα το 98% του πλυθησμου;Εν ετη 2013 και στην Θεσσαλονικη συνδεομαι στα 5900...καραγκιοζηδες....

αυτο δεν θα γινει ποτε ακριβως για τον λογο οτι το adsl θελουν να το καταργησουν για να πανε σε vdsl απο τα kv.για να παιξει το adsl καλυτερα η θα πρεπει απο τα Kv να σου δωσει adsl η θα πρεπει να φτιαξει παραπανω καφαο.που τιποτα απο τα 2 δεν θα γινει.οι καρτες βεβαια που παιζουν vdsl παιζουν και adsl βεβαια οπως και τα ρουτερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει κάτι, ποιος ξέρει πού μπορεί να είναι :Ρ

 

Άρα υποθέτουμε ότι πρέπει να υπάρχουν καμπίνες, άρα και δυνατότητα για VDSL παρόλο που μου τα λένε αλλιώς;

 

Που ακριβως μενεις? Ολο το ανω καλαμακι εχει καμπινες και κατω καλαμακι πολλοι αρχισαν να συνδεονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικά ανήκω στον Άγιο Δημήτριο, απλά είμαι πολύ κοντά στα σύνορα με Άλιμο και πιο συγκεκριμένα, Άνω Καλάμακι. Πάνω απ' τον Άγιο Παντελεήμονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχα η αληθεια ειναι οτι δεν περναω απο αυτο το σημειο αλλα σε διαφορα σημεια στην ιωνιας και σε διαφορα στενα πιο μεσα εχω δει καμπινες, συγκεκριμενα τσεκαρα τον αριθμο μου και εβγαλε οτι εχω vdsl διαθεσιμο :D

Τωρα εσυ εισαι σε περιεργο σημειο. Κανα κουτι εκει γυρω δεν εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...