Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με φακέλους.


DragonDagger

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε φορά που πηγαίνω στον C δίσκο και επιλέγω ένα φάκελο κάθε φορά που επιλέγω κάτι μου το ανοίγει ξεχωριστά και δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω την επιλογή back για να γυρίσω εκεί που ήμουν, έτσι μου ανοίγει πολλούς φακέλους. Ξέρει κανείς πως το αλλάζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις τα windows στα ελινικα πηγεναι εναρξη στην αναζητηση πατα επιλογές φακέλων ανειξε αυτο π εμφανιζεται  πηγενε προβολη και το πρωτο λεει ανοιγμα καθε φακελου στο δικο του παραθυρο βγαλε το τικ και πατα οκ

B)  B)  B) 

 αν το εχεις αγγλικα μεταφρασε :-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις τα windows στα ελινικα πηγεναι εναρξη στην αναζητηση πατα επιλογές φακέλων ανειξε αυτο π εμφανιζεται  πηγενε προβολη και το πρωτο λεει ανοιγμα καθε φακελου στο δικο του παραθυρο βγαλε το τικ και πατα οκ

B)  B)  B) 

 αν το εχεις αγγλικα μεταφρασε :-)  :-)

Έκανα option folder πήγα και στο general και στο view άλλα τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα option folder πήγα και στο general και στο view άλλα τίποτα...

Ήταν επιλεγμένο το πρώτο κουτάκι στην καρτέλα view, το απο-επέλεξες και πάλι δεν έγινε;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά έγινε, μέχρι και χθες λειτουργούσε φυσιολογικά, λέτε να έσβησα τίποτα απ`τα windows; Δεν έκανα όμως κάτι εκτός από απεγκατάσταση ορισμένων αρχείων με το your unintaller. Αν ας πούμε συνδεθώ μέσω administrator μπορώ να κάνω back, αυτό συμβαίνει μόνο όταν μπαίνω στον σκληρό από την έναρξη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σχέση με ιούς κτλ.

Άκου προσεκτικά. Αν σίγουρα στις επιλογές φακέλων το έχεις σωστά ρυθμισμένο, τότε άνοιξε το regedit (έναρξη-εκτέλεση γράφεις regedit ή πας στο c:\windows\regedit.exe) και εκεί πηγαίνεις στην διαδρομή:

"HKEY_CLASSES_ROOT\Folder\shell"

Στα δεξιά σου το Default/Προεπιλογή τι τιμή έχει; Είναι κενό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

αν εχεις τα windows στα ελινικα πηγεναι εναρξη στην αναζητηση πατα επιλογές φακέλων ανειξε αυτο π εμφανιζεται  πηγενε προβολη και το πρωτο λεει ανοιγμα καθε φακελου στο δικο του παραθυρο βγαλε το τικ και πατα οκ

B)  B)  B) 

 αν το εχεις αγγλικα μεταφρασε :-)  :-)

Φίλε μου εγώ για σένα σου προτείνω:

12401.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...