Προς το περιεχόμενο

[κινητο] Νοκια asha 305 dual sim 39€ [expired]


john654321

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Link.png Site: https://www.skroutz.gr/s/2170201/Nokia-Asha-305.html?keyphrase=Nokia+Asha+305+Dual+Sim">Τιμες σκρουτζ

 το φθηνοτερο ειναι στα 39 που πεζει στον κοτσωβολο(electroworld,multirama,public)

 

και μετα παει το media market στα 49.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή τιμή για nokia αλλά (κατα τη γνώμη μου) πολύ υψηλό sar (έχω εαν zte dula sim πολυ απλό κινητό και θέλω να το αλλάαξω για αυτό το λόγο) και η nokia ανακοίνωσε οτι το καλοκαίρι σταματάει να υποστηριζει τη symbian πλατηφόρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η nokia ανακοίνωσε οτι το καλοκαίρι σταματάει να υποστηριζει τη symbian πλατηφόρμα.

και πως επηρεάζει την σειρά asha η εγκατάλειψη υποστήριξης σε άσχετο με τα asha λειτουργικό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να θεωρειτε προσφορα. 6 μεγαλα μαγαζια εχουν την ιδια τιμη.

Λογικα προσπαθουν να το ξεφορτωθουν απο τις αποθηκες τους.

Ποια 6 μαγαζιά το έχουν στα 39 ευρώ ;

(multi - public - getit δεν το έχουν...μάλλον εικονική η τιμή τους '' προσωρινά εξαντλημένο'')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πουθενά , σε κανένα κατάστημα από τα 6 μεγάλα , έχουν βγει από τις σελιδες , έχουν περισσέψει κάτι ελάχιστα εκθεσιακά σε κώτσο και ΜΜ (στα 49 όμως), ας κλειδωθεί το θέμα...

 

Μάλλον επειδή το διαφήμισε το ΜΜ στα 49 ευρώ έσπευσαν οι υπόλοιποι να ξεστοκάρουν τα υπόλοιπά τους και τα εκθεσιακά τους στα 39 ευρώ αλλά πλέον δεν υπάρχει πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...