Προς το περιεχόμενο

[DDR3 RAM] Patriot 8GB 1600(2x4)@16 ευρώ/Patriot 16GB 2133(2x8) @32 ευρώ


eSATA

  

228 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Παραγγειλατε;

    • Ειδα εγκαιρα την "προσφορα" και εκανα παραγγελια
    • Ειδα εγκαιρα την "προσφορα" αλλα ΔΕΝ εκανα παραγγελια
    • Δεν ειδα εγκαιρα την "προσφορα", αν την προλαβαινα θα εκανα παραγγελια
    • Δεν ειδα εγκαιρα την "προσφορα", και να την προλαβαινα ΔΕΝ θα εκανα παραγγελια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα δεν ξέρεις οτι το άμεσα διαθέσιμο στην Ελλάδα σημαίνει περάστε αύριο ?

Στο να πουλάς "αέρα" υπάρχει ρίσκο.. φιλαράκι αυτη την φορά δεν τους βγήκε,ας παρουν τις ευθύνες τους οπως έκαναν και άλλοι στο παρελθόν...  εγω ψωνίζω Usb stick απο την Ελλάδα.. και σε αυτο θα οδηγήσουν και τους υπολοίπους με αυτα που κάνουν..

Και ακριβά,και διαθέσιμα του κ@λ@υ,και όταν πας κ για RMA η DOA σε στέλνουν αλλού.. "Άστο φιλαράκια θα πάω αλλού από την αρχή,και θα έχω το κεφάλι μου ήσυχο.. "

 

4% τους κρατάει η Visa κ με 5% θα περάσει η καυτή πατάτα απο τα χέρια μας χωρίς να καούμε ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 491
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αδικως εκνευριζομαστε.Ξεραμε απο την αρχη οτι ειναι απιθανο να παραλαβουμε.

Για μενα ειναι παραμυθι τα 10-15 διαθεσιμα κομματια που λενε οτι εχουν.

Και να εχουν 15 κομματια στα χερια τους, δεν νομιζω οτι θα τα διωξουν σε αυτη την τιμη.

 Το ακυρωτικο εμαιλ, ειναι ζητημα ωρων να μας ερθει.

 

εμένα πάλι εντύπωση μου κάνει που καμιά βδομάδα τώρα τα κομμάτια είναι 10-15 ( καλά δεν είναι και τόσα πολλά για να μην μπορεί κάποιος να τα μέτρησή δηλαδή θέλω να πω ή είναι 10 ή 12 ή 15  ) ούτε αυτοί δεν ξέρουν πόσες είναι και αν είναι.... :blink:

οπότε μάγκες μέχρι να γίνει απογραφή του καταστήματος παραλαβές κομμένες. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε μαγκες,ειλικρινα οταν κανατε την παραγγελια περιμενατε να παραλαβετε μνημες?και εγω εριξα μια παραγγελια αλλα δεν πηγα να κανω καταθεση.χαλαρα.αγοραστε οσοι ειναι να αγορασετε μνημες απο αλλου και εαν ερθουν τις περνετε και αυτες.δεν πιστευω να σας κατσει ασχημα.

τωρα το τι λεει το μαγαζι,πιστευετε οτι ειναι ευκολο γιαυτους?δεν τουσ δικαιολογω αλλα απο την αλλη.....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε μαγκες,ειλικρινα οταν κανατε την παραγγελια περιμενατε να παραλαβετε μνημες?

Εγώ περίμενα να παραλάβω 2 τζιν και 4 πουκάμισα.

 

Βασικά είσαι λάθος. Κατανοώ πως το εννοείς, αλλά έχεις λάθος. Όταν παραγγέλνεις το Χ περιμένεις να παραλάβεις το Χ, όχι μόνο όταν έχει normal τιμή, όχι μόνο όταν είναι ακριβό, αλλά και όταν είναι εξαιρετικά φτηνό. Από εκεί και πέρα και ανάλογα με το πως θα συμπεριφερθεί και το κατάστημα πράττεις όπως νομίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ρε μαγκες,ειλικρινα οταν κανατε την παραγγελια περιμενατε να παραλαβετε μνημες?και εγω εριξα μια παραγγελια αλλα δεν πηγα να κανω καταθεση.χαλαρα.αγοραστε οσοι ειναι να αγορασετε μνημες απο αλλου και εαν ερθουν τις περνετε και αυτες.δεν πιστευω να σας κατσει ασχημα.

τωρα το τι λεει το μαγαζι,πιστευετε οτι ειναι ευκολο γιαυτους?δεν τουσ δικαιολογω αλλα απο την αλλη.....

 

Οταν φιλε μου παιρνεις τηλ και σου λενε οτι ειναι σωστη η τιμη τοτε ναι περιμενεις να παραλαβεις. Ετσι ομως οπως εξελιχθηκε η φαση φυσικα και δεν περιμενω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περίμενα να παραλάβω 2 τζιν και 4 πουκάμισα.

 

Βασικά είσαι λάθος. Κατανοώ πως το εννοείς, αλλά έχεις λάθος. Όταν παραγγέλνεις το Χ περιμένεις να παραλάβεις το Χ, όχι μόνο όταν έχει normal τιμή, όχι μόνο όταν είναι ακριβό, αλλά και όταν είναι εξαιρετικά φτηνό. Από εκεί και πέρα και ανάλογα με το πως θα συμπεριφερθεί και το κατάστημα πράττεις όπως νομίζεις.

Δηλαδη θα πεσεις απο τα συννεφα εαν δεν παραλαβεις τις μνημες σε αυτη την τιμη ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο πραγμα που θα γινει ειναι να μαζεψει αρνητικα σχολια το συγκεκριμενο μαγαζι,αλλωστε οπως ειπε και ο Θανος πιο πανω θα υπαρξουν γενικα και αλλες προσφορες για μνημες Ram δεν χαθηκε και ο κοσμος  ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη θα πεσεις απο τα συννεφα εαν δεν παραλαβεις τις μνημες σε αυτη την τιμη ε?

 

Βασικά έλεγα να μην βάλω καν παραγγελία. Όταν αναφέρθηκε ότι γίνανε τηλεφωνήματα και υπήρχε επιβεβαίωση έβαλα μια παραγγελία για 2Χ4 και μια μητρική ΑΜ3+. Μετά είδα ότι πρέπει να προπληρώσεις, οπότε πήρα την Δευτέρα τηλέφωνο και ακύρωσα ασχέτως το αν οι μνήμες θα φτάνανε τελικά στους πελάτες ή όχι, σε αυτή την τιμή. Οπότε ξέρω ότι δεν θα παραλάβω. Έχω ακυρώσει.

 

Από εκεί και πέρα ας υποθέσουμε ότι δεν ακύρωνα. Εφόσον υπήρξε τηλεφωνική επιβεβαίωση και εφόσον οι τύποι θέλουν και τα λεφτά στα χέρια προκαταβολικά, μπορεί να μην έπεφτα από τα σύννεφα, αλλά να είσαι σίγουρος ότι θα ΑΠΑΙΤΟΥΣΑ να μου δώσουν τις μνήμες στις τιμές αυτές. Αν δεν τις παρέδιδαν θα τρώγανε αρνητικές στα skroutzosite και καταγγελία στο ΙΝΚΑ. Δεν επιβεβαιώνεις τηλεφωνικά και δεν ζητάς προκαταβολικά τα λεφτά για κάτι που λογικά και ο ίδιος ξέρεις ότι δεν θα παραδώσεις. Να μην το χαρακτηρίσω αυτό τι είναι, ασχέτως του αν τελικά τα χρήματα επιστραφούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη θα πεσεις απο τα συννεφα εαν δεν παραλαβεις τις μνημες σε αυτη την τιμη ε?

Αν θες να λέγεσαι επαγγελματίας τότε ναι!  Τις 10-15 που είχε πρέπει να τις δώσει και ας μπει μέσα, από την στιγμή που κάνεις το λάθος και αφήνεις να παραγγέλλουν τόσα τεμάχια, λες ότι έχεις στοκ 10-15 και η τιμή είναι σωστή τότε πρέπει να πράξεις ανάλογα και να τιμήσεις και τον λόγο σου, δλδ αν πήγαινε κάποιος στο κατάστημα και τις αγόραζε μετά που θα ανακάλυπταν το λάθος θα του ζητούσαν και τα υπόλοιπα χρήματα?

 

Αν θα πέσω από τα σύννεφα όχι, εδώ παλιά μεγάλα καταστήματα έχουν γίνει μπακάλικα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειλικρινα γιατι κρυβεστε πισω απο το δαχτυλο σας?

εκαναν μια μ@λ@κι@ με την τιμη.αυτη την τιμη τους εδωσε ο προμηθευτης τους αυτη εβαλαν.οπως αποδειχθηκε ειναι ασχετοι στο θεμα hardware γιατι επρεπε να την ψιλιαστουν την φαση οταν βλεπουν ξαφνικα τοσες παραγγελιες για 2 προιοντα.δηλαδη δεν βλεπουν οτι οι διπλανες μνημες ειναι κατα Χ euros ακριβοτερες?εδω ναι θα συμφωνησω μαζι σας οτι ειναι $#΅@%21 (βλακες).αλλα απο εκει και περα...τι να πω.μα πραγματικα περιμενετε να παραλλαβετε μνημες σε αυτη την τιμη περα απο τα ενδεχομενως 10-15 τεμαχια που ειπαν οτι εχουν?

 

Και μην ξεχνατε οτι η δευτερα ηταν αργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν συνοικιακό κατάστημα πάντα, αλλά εγώ το ξέρω 15 χρόνια δεν είναι ένας ακόμα χτεσινός μαϊντανός δηλαδή.. και αυτό του επιβάλει περισσότερη υπευθυνότητα στην πατατιά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν συνοικιακό κατάστημα πάντα, αλλά εγώ το ξέρω 15 χρόνια δεν είναι ένας ακόμα χτεσινός μαϊντανός δηλαδή.. και αυτό του επιβάλει περισσότερη υπευθυνότητα στην πατατιά..

 

καλά έκανες και χρησιμοποίησες το ''ΗΤΑΝ'' αν δώσει τις μνήμες σε όλους σε αυτήν την τιμή σίγουρα το έκλεισε.

 

 

Αυτό που θέλει να πει ο Θάνος είναι αυτό που φαίνεται και στην πρώτη σελίδα στο αρχικό ποστ του ts κάνεις μια προσπάθεια και αν κάτσει έχει καλός τώρα ΙΝΚΑ και λοιπά να κάνουν τι ... το ότι δεν ξέρει ο τυπάς που πάνε τα 4 είναι λογικό αλλά δεν είναι ο πρώτος χάλιας ούτε και ο τελευταίος, τώρα για τις άλλες παραγγελίες που γίνονται σε normal τιμές δεν νομίζω να έχει παραγγείλει κανείς και τίποτα από εκεί (όσο αφορά το forum ) καλύψει γειτονίας και πιστιρικαρίας θα κάνεις, αυτή είναι η άποψη μου

 

Υ.Γ. 

και εγώ έχω κάνει παραγγελία και μάλιστα σχετικά νωρίς  (1 τεμ. ) αλλά ούτε τηλ. πήρα και από την πρώτη στιγμή γελάω με αυτά που λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και μην ξεχνατε οτι η δευτερα ηταν αργια.

 

Αυτό που κολλάει ? Το κατάστημα ήταν ανοιχτό την Δευτέρα (όπως και τα περισσότερα καταστήματα). Επίσης Δευτέρα μεταφορικές δούλευαν κανονικά, συνεπώς αν είχαν διάθεση θα είχαν στείλει έστω τις πρώτες παραγγελίες. Προσωπικά διακρίνω πώς όσο περνάει ο καιρός το κατάστημα δεν έχει διάθεση να δώσει καμία παραγγελία. Αλήθεια όσοι βάλατε paypal-πιστωτικές έχετε δει αν έχουν χρεώση ? Δεν θα μου κάνει εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...