Προς το περιεχόμενο

[DDR3 RAM] Patriot 8GB 1600(2x4)@16 ευρώ/Patriot 16GB 2133(2x8) @32 ευρώ


eSATA

  

228 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Παραγγειλατε;

    • Ειδα εγκαιρα την "προσφορα" και εκανα παραγγελια
    • Ειδα εγκαιρα την "προσφορα" αλλα ΔΕΝ εκανα παραγγελια
    • Δεν ειδα εγκαιρα την "προσφορα", αν την προλαβαινα θα εκανα παραγγελια
    • Δεν ειδα εγκαιρα την "προσφορα", και να την προλαβαινα ΔΕΝ θα εκανα παραγγελια


Προτεινόμενες αναρτήσεις

του ειπα επισης επειδη με ρωτησε οτι την πηρα απο τεχνολογικο φορουμ την προσφορα πρεφα και μου ειπε 1η φορα βλεπει τοσες παραγγελιες για μνημες και οτι εχει γινει χαμος! χαχα...

 

Insomnia POWER

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 491
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ισχύει η τιμή είναι κάτι παραπάνω από δελεαστική... ειδικά για τις 2χ8gb.

να σημειώσω ότι πήρα πριν 2 βδομάδες τις μνήμες τις υπογραφής μου στα 55 ευρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει η τιμή είναι κάτι παραπάνω από δελεαστική... ειδικά για τις 2χ8gb.

να σημειώσω ότι πήρα πριν 2 βδομάδες τις μνήμες τις υπογραφής μου στα 55 ευρώ...

και να φανταστεις οτι πριν λιγες ωρες η τιμη που τις πηρες ηταν top! εγω πηρα τις δικες μου πριν 3 βδομαδες 70 ευρω :-/

αν ισχυει η προσφορα καποιες θα φυγουν σε αγγελια και καποιες θα θρονιαστουν πανω στην μητρικη  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να φανταστεις οτι πριν λιγες ωρες η τιμη που τις πηρες ηταν top! εγω πηρα τις δικες μου πριν 3 βδομαδες 70 ευρω :-/

αν ισχυει η προσφορα καποιες θα φυγουν σε αγγελια και καποιες θα θρονιαστουν πανω στην μητρικη  :-D

ήταν από newsletter του e-shop.gr ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε ψήσατε!

Κάνουν στο pc μου;

Σε σύγκριση με αυτές που έχω;;;;

οι 16αρες συνολο κανουν ναι γιατι ειναι υψηλοτερα χρονισμενες (ειναι και 8gb παραπανω!). μπορεις να πουλησεις αυτες που ηδη εχεις και να βγαλεις και κατι ψιλα ενω παραλληλα βελτιωνεις το συστημα σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα "χωσω" μια ερωτηση στο θεμα; Ολοι εσεις (4 σελιδες σε 1 ωρα!) ειχατε στηθει σημερα ή γενικα τις τελευταιες μερες/βδομαδες/μηνες και ψαχνατε για μνημες;

Ρωταω γιατι θυμαμαι πολλους να παιρνουν προσφατα κατι 16αρες στα 100+ ευρω, κατι 8αρες στα 50κατι κλπ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον ένα χρόνο τι να παίζει ? είναι νόμιμο ? Πόσο έχουν έξοδα αποστολής και αντικαταβολής ? Πότε θα κάνει ξαστεριά ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...