Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με air-condition. Και προταση για A/C δαπεδου/φορητο.


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νοικιασα ενα σπιτι απο τον Φεβρουαριο και ειπα τωρα το καλοκαιρακι να ανοιξω κανα air-condition. Το μικρο που υπαρχει στο δωματιο δουλευει κανονικα. Το μεγαλο στο σαλονι, οχι.

 

Ειναι ενα westpoint. Το βαζω στη ψυξη, κανει ενα παραξενο θορυβο και βγαζει κρυο αερα, αλλα μετα απο 2,3 λεπτα βγαζει ζεστο! Τι προβλημα μπορει να εχει;;

 

 

 

********

 

Ακομα μια ερωτηση, για να μην ανοιγω καινουριο θεμα.. Ενας φιλος μου θελει να αγορασει ενα air-condition δαπεδου/φορητο, επειδη ο ιδιοκτητης δε αφηνει να ανοιξει τρυπες για air-condition οροφης. Τι προτεινετε; Κατι τετοιο θα ηταν καλο και αποδοτικο ή οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νοικιασα ενα σπιτι απο τον Φεβρουαριο και ειπα τωρα το καλοκαιρακι να ανοιξω κανα air-condition. Το μικρο που υπαρχει στο δωματιο δουλευει κανονικα. Το μεγαλο στο σαλονι, οχι.

 

Ειναι ενα westpoint. Το βαζω στη ψυξη, κανει ενα παραξενο θορυβο και βγαζει κρυο αερα, αλλα μετα απο 2,3 λεπτα βγαζει ζεστο! Τι προβλημα μπορει να εχει;;

 

σερβις τουχει κανει ποτε ο δικος σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα τα westpoint ειναι γνωστα κλιματιστικα ή της πλακας;

 

Απλα ρωτουσα, μηπως ηταν απλο το θεμα και μπορουσα να αποφυγω τον ψυκτικο.. Βγαζει κρυο αερα, αλλα για 2,3 λεπτα, μετα βγαζει ζεστο και παει εναλλαξ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με τα λιγα μηνυματα που εχεις γραψει, κατι παιζει με εσενα.. Απο καπου τα παιρνεις.. Σε ολους προτεινεις διαφορους μαστορες.. Τεσπα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με τα λιγα μηνυματα που εχεις γραψει, κατι παιζει με εσενα.. Απο καπου τα παιρνεις.. Σε ολους προτεινεις διαφορους μαστορες.. Τεσπα..

Αμα ξερεις μαγαζια και μαστορους σε value for money ειναι κακο να τους προτεινεις? αλλος τους ψαχνει και δεν μπορει να τους βρει..! Τωρα μου θυμησες αυτους που κατηγορανε την χρυση αυγη για τον κοσμο που βοηθαει και ταιζει.. Και ξερεις τι παιζει με μενα? Οσοι γνωστοι,φιλοι και συγγενεις τους εχω προτεινει προιοντα,μαγαζια και μαστορους με ευχαριστουνε και καποιοι μεχρι και λεφτα πηγανε να μου δωσουνε απο την μεγαλη διαφορα τιμης που γλυτωσανε..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε φιλε. Απλα μου φαινεται περιεργο.. Κατι θα τσεπωνεις και εσυ.. Μπορει να ειναι και συγγενεις σου αυτοι που διαφημιζεις.. Οχι πως ειναι κακο.. Αλλα ειναι ενοχλητικο.

 

Γιατι και εγω μπορω να βρω χιλιους δυο ψυκτικους. Δε ζηταω ομως κατι τετοιο στο θεμα.. Οποτε και το ποστ σου ειναι 100% ασχετο και ακυρο. Καταλαβαινεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την καχυποψια κρατα την για τον εαυτο σου γιατι σου απαντησα στην ερωτηση σου οτι ειναι τεχνικο προβλημα.. και καλοπροαιρετα σου εστειλα και εναν σωστο τεχνικο.. που ειναι το κακο? και για να πεσω στο επιπεδο σου εμενα ειδες τα μηνυματα μου και το λες αυτο (αν και δεν στεκει οταν προτεινεις κατι σε value for money) και μενα μου ειπε ενα πουλακι οτι εισαι φραγκοφονιας και κομπλεξικος! δεν ειναι κακο αλλα ενοχλητικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...