Προς το περιεχόμενο

αναβάθμιση game pc


dimitris_dimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν φαινεται να ειναι διαθεσιμη ομως 

Αυτα αλλάζουν μερα με την μερα,αλλα μπορεί οποιος ενδιαφέρεται να ρωτήσει με ενα email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έστειλα ένα μειλ για να δούμε...

αλλιως πάω στην 7870;

δεν μου απάντησε κανείς αν ο intel θελει ψυχτρα...γιατί αν δεν χρειάζεται ειναι μαλλον προτιμότερο να πάω σε amd

Επεξ/σία από dimitris_dimos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σου ειπα οτι χωρις ψυκτρα που ειμαι δεν εχω προβλημα.Παντως οπως ειπε ο Moviemaker στην περιπτωση σου ισως αξιζει πιο πολυ ο amd με μια extra ψυκτρα θα εισαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σου ειπα οτι χωρις ψυκτρα που ειμαι δεν εχω προβλημα.Παντως οπως ειπε ο Moviemaker στην περιπτωση σου ισως αξιζει πιο πολυ ο amd με μια extra ψυκτρα θα εισαι κομπλε.

το γιατί δεν το καταλαβαίνω αφου τελικά έρχεται μία η άλλη σε τιμή....αν θέλετε εξηγήστε μου...δεν έχψ κόλλημα με κάποια από τις δύο απλά προτιμώ τον intel που είναι πιο φρέσκος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθαρα λογω του Oc και γιατι με την διαφορα αγοραζεις και μια ψυκτρα,ή οπως ειπα και στην αρχη αμα δεν σε ενδιαφερει καθολου τοτε πηγαινε σε intel απλα παρε ενα κουτι με καλο airflow εσυ διαλεγεις  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Amd δεν είπα εγώ,γιατί δεν θ'αγοραζα κιόλας .. :P  την δοκίμασα με πρόδωσε,όταν με προδώσει κ η Intel θα το ξανα συζητήσω στο κεφάλι μου. Λεφτά για πειράματα δεν έχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στην Amd συνθεση του Millennium απλα βαλε αλλα 10ευρο και παρε http://www.skroutz.gr/s/2195774/Western-Digital-Caviar-Blue-1TB-3-5-SATA-%CE%99%CE%99%CE%99.html αντι για τον 500GB.Και για SSD οντως η τον Samsung η τον αντιστοιχο Kingston.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα γιατι δε του δινεται του παιδιου τον 8350;

εχουν γινει πολλα τεστακια ι5 vs 8350 , i7 vs 8350

πιστευω αξιζει τα λεφτα του και με τα παραπανω για 8 πυρηνες

 

αν οχι εξηγηστε μου και εμενα να καταλαβω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πολυ απλα ο 8320 προσφερει σχεδον τα ιδια με τον 8350 και κοστιζει 40+ ευρο φτηνοτερα.Υπαρχει λογος που ο 8320 ειναι ο vfm επεξεργαστης.Οσο για το τι να διαλεξει μεταξυ amd και intel εμεις απλα αναφερουμε τι προσφερει ο καθενας,αφου δει τι τον συμφερει περισσοτερο ο ts θα κανει την τελικη επιλογη αναλογα με τις αναγκες του :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πολυ απλα ο 8320 προσφερει σχεδον τα ιδια με τον 8350 και κοστιζει 40+ ευρο φτηνοτερα.Υπαρχει λογος που ο 8320 ειναι ο vfm επεξεργαστης.Οσο για το τι να διαλεξει μεταξυ amd και intel εμεις απλα αναφερουμε τι προσφερει ο καθενας,αφου δει τι τον συμφερει περισσοτερο ο ts θα κανει την τελικη επιλογη αναλογα με τις αναγκες του :-)

αχα,οκ ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι να παραγγείλω αυτό το pc από το e-shop!1wxo.png

υπάρχει κάποια επιλογή η οποία δεν σας κάθετε καλά, που να αξίζει κάποιο άλλο προιον περισσότερο....από κάρτα γραφικών λογικά θα περιμένουμε την evga αλλιώς 7870 αν αργήσει πολύ...

υπάρχει κάποιο θέμα ασυμβατότητας με τα παραπάνω μέρη;

επίσης σκέφτομαι να βάλω τα win8 θα έχω κάποιο θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα απολύτως θέμα, μνήμες δες αυτές,δεν χρειάζεσαι 16GB σε καμιά περίπτωση. αν και με έχει εκνευρίσει το e-shop τις πήρα 62 τις πήγε 68 και τώρα 73 ?? !! Ήμαρτον.. σε μια μέρα.. μήπως να σκεφτείς κ κανένα άλλο μαγαζί ? > http://www.e-shop.gr/product?id=PER.556800

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...