Προς το περιεχόμενο

Windows Xp Home + Xp Pro


perfcell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σε ολους. Εχω φτιαξει δυο .iso αρχεια το ενα με τα windows xp home και το αλλο με τα windows xp pro. Αυτο που θελω ειναι να τα περασω και τα δυο σε ενα cd και οταν κανω boot να μπορω να επιλεγω πιο απο τα δυο θα εγκαταστησω. Υπαρχει καποιος ευκολος τροπος να γινει αυτο;; Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα .iso τι μέγεθος έχουν?λογικά πανω απο 700 mb και τα δυο μαζί. δε νομίζω να γίνεται φίλε.και να γίνεται (αν καποια αρχεία ειναι κοινά) δεν νομίζω να έκατσε καποιος να το κάνει.

Ξέρεις γιατί;γιατί δεν έχει χρησιμότητα.δεν αξίζει ο κόπος εφόσον η εναλλακτική λυση του να έχεις 2 cd δεν είναι

πολύ χειρότερη απο το να έχεις 1 cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν νομιζω να γινεται αυτο που λες με τα xp. Το να φτιαξεις για παραδειγμα μια εκδοση xp με το nlite και να το φορτωσεις με πραγματα (drivers updates κλπ κλπ) και να παει πανω απο 700mb, ναι γινεται. Το γραφεις σε dvd αντι σε cd. Αλλα να κανεις αυτο που λες λιγο δυσκολο, δεν θα σου βγαζει καποια επιλογη. Και οπως ειπε και το παιδι δεν εχει νοημα να κανεις κατι τετοιο. Δεν ειναι κακο να εχεις 2 ξεχωριστα cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...