Προς το περιεχόμενο

gps αυτοκινήτου


DimitrisPas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο foroum ψάχνω από το πρωί να βρω στο ιντερνετ το πρόγραμμα του gps για το αυτοκινήτου του πατέρα μου...τελικά δεν κατάφερα να το βρω...το αυτοκίνητο είναι το nissan primera,μοντέλο του 2006....μπορείτε να με βοηθήσετε να το βρω και να το κατεβάσω;;;


ΥΓ. άλλη μία ερώτηση το πρόγραμμα το γράφω σε CD ή σε DVD;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απόσο ξέρω όχι...ξέρεις που μπορώ να βρω τους 2 πλοηγούς που αναφέρω(1ος του nissan και ο 2ος ο blaunkpukt);;;



δε παιρνει usb η καρτα μνημης?

γιατί άμα παίρνει...τι προτείνεις;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα στο foroum ψάχνω από το πρωί να βρω στο ιντερνετ το πρόγραμμα του gps για το αυτοκινήτου του πατέρα μου...τελικά δεν κατάφερα να το βρω...το αυτοκίνητο είναι το nissan primera,μοντέλο του 2006....μπορείτε να με βοηθήσετε να το βρω και να το κατεβάσω;;;

ΥΓ. άλλη μία ερώτηση το πρόγραμμα το γράφω σε CD ή σε DVD;;;

Θα παρεις τηλεφωνο τη nissan και θα σου πουν λεπτομερειες. Νομίζω ότι αγοράζεις με 200 ευρώ καινούργιους χάρτες της Ευρώπης από την εταιρεία που έκανε το πρόγραμμα και σου το στέλνουν σε κάρτα μνήμης κλειδωμένη. Έτσι πετάς την παλιά κάρτα και βάζεις καινούρια. Στο internet δεν υπάρχει γιατί η κάρτα είναι κλειδωμένη.

Αν όμως η κάρτα του δικού σου gps δεν είναι κλειδωμένη, τότε είναι εύκολο να βρεις στο internet χάρτες teleatlas 2013 και να σβήσεις τους παλιούς και να βάλεις τους καινούριους.

Με λίγα λόγια η κάρτα του gps γράφει κάτι για κλείδωμα, αν όχι τότε γκουγκλάρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Θα παρεις τηλεφωνο τη nissan και θα σου πουν λεπτομερειες. Νομίζω ότι αγοράζεις με 200 ευρώ καινούργιους χάρτες της Ευρώπης από την εταιρεία που έκανε το πρόγραμμα και σου το στέλνουν σε κάρτα μνήμης κλειδωμένη. Έτσι πετάς την παλιά κάρτα και βάζεις καινούρια. Στο internet δεν υπάρχει γιατί η κάρτα είναι κλειδωμένη.

Αν όμως η κάρτα του δικού σου gps δεν είναι κλειδωμένη, τότε είναι εύκολο να βρεις στο internet χάρτες teleatlas 2013 και να σβήσεις τους παλιούς και να βάλεις τους καινούριους.

Με λίγα λόγια η κάρτα του gps γράφει κάτι για κλείδωμα, αν όχι τότε γκουγκλάρεις.

όχι δεν γράφει για κλείδωμα....ξέρεις ποιους χάρτες πρέπει να κατεβάσω....σε τι cd θα τους "κάψω";;;και με ποιο πρόγραμμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...